Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 25. 07. 2021 12:30
Kontakt:   Roman Benda Telefon:  +420606653527
Začátek rezervace: 11. 07. 2021 12:30 Konec rezervace: 25. 07. 2021 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mikulovice BZNMichal Urbánek
22Mikulovice AZNMichal Urbánek
33Heraltice TRJan Neuman
44Blatnice TRpetr veleba
55Čechtín BTRMarek Horký
66Černín ZNJiří Veselý
77Příložany TRJarda Blatný
88Budíkovice TRSDH Budíkovice
99Pocoucov TRJosef Buďa
1010Výčapy BTRVítězslav Javůrek
1111Třebelovice TRJosef Bulíček
1212Jemnice TRRadek Jenerál
1313Sokolí TRRoman Benda
1414Újezd ZNFilip Krupica
1530Dešná BJHAleš Coufal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Jemnice TRKristýna Šendová
24Myslibořice TRIvana Říhová
35Kostníky TRJulie Křivanová
46Štěměchy TRStanda
57Krahulov TRAlena Hekerlová
69Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
710Stařeč TRMarek Pokorný
811Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 07. Lukavice, sportovní areálRK
31. 07. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
31. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
31. 07. LabuťTC
31. 07. PetroviceTR
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Aréna JesenicePB
31. 07. Hustopeče n. B.PR
31. 07. OtínovesPV
31. 07. Hřiště SDH KomárovOP
31. 07. Hřiště KostelanyKM
31. 07. TutlekyRK
31. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
31. 07. ONL DrahanoviceOL
31. 07. Prušánky, park u koupalištěHO
01. 08. ČechtínTR
01. 08. MochtínKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice n. B.PR
01. 08. JaroniceCB
01. 08. místní fotbalové hřištěVS
01. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
06. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.