Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 08. 05. 2016 12:30
Kontakt:   roman.kofolak@seznam.cz Telefon:  602481607
Začátek rezervace: 23. 04. 2016 19:00 Konec rezervace: 08. 05. 2016 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRoman Benda
22Litovany TRTomáš Juřena
33Bačice TRTomáš Juřena
44Chlum TRTomáš Trnka
55Hodov TRSDH Hodov
66Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
77Slavíkovice TRAleš Coufal
88Vémyslice ZNTomáš Kerndl
99Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1010Výčapy TRMichal Svoboda
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Čikov TROndřej Lukeš
1313Kamenná TRMilan Prochazka
1414Kostníky TRMartin Puchnar
1515Lhotice TRLaďa Jánský
1616Petrovice BTRJakub Jeřábek
1717Police TRAleš Coufal
1818Moravské Budějovice Mojko týmTRPetr Unger
1919Horní Lhotice TRRadek Staněk
2020Příložany TRJarda Blatný
2121Černín ZNJiří Veselý
2222Bransouze TRSDH Bransouze
2323Radonín TRHonza Kovář
2424Oponešice TRJosef Navrátil
2525Hornice TRAleš Bobu
2626Trnava TRJakub Halouzka
2727Nárameč TRPetr Pavlík
2828Rešice ZNVáclav Bazík
2940Mladoňovice TRAleš Daňhel

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRoman Benda
22Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
33Bačice TRTomáš Juřena
44Stařeč TRSabina Maštalířová
55Radonín TRZuzana Číhalová
66Výčapy TRVít Svoboda
78Petrovice TRLenka Lindušková
89Nárameč TRPetr Pavlík
920Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.