Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 28. 05. 2017 12:30
Kontakt:   roman.kofolak@seznam.cz Telefon:  606653527
Začátek rezervace: 14. 05. 2017 12:30 Konec rezervace: 28. 05. 2017 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRosťa Neuwirth
22Bačice TRPetra Mezírková
33Chlum TRTomáš Trnka
44Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
55Příložany TRJarda Blatný
66Kostníky TRMartin Puchnar
77Černín ZNJiří Veselý
88Čechtín TRLibor Tvarůžek
99Nárameč TRPetr Pavlík
1010Radkovice u Hrotovic TRRoman Benda
1111Bransouze TRSDH Bransouze
1212Výčapy BTRVít Svoboda
1313Police TRAleš Coufal
1414Litovany TRPetra Mezírková
1515Příštpo TRVojtěch Tomšíček
1616Horní Dubňany ZNLibor Vondruška
1717Dešná BJHAleš Coufal
1818Petrovice BTRJakub Jeřábek
1919Dobřínsko ZNRadim Herout
2020Třebelovice TRJosef Bulíček
2121Radonín TRJakub Picmaus
2224Sedlatice BJIMartin Běhounek
2325Čikov TROndřej Lukeš
2427Mladoňovice TRAleš Daňhel
2528Oponešice TRJosef Navrátil
2629Hodov TRSDH Hodov
2730Kamenná TRMilan Prochazka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRosťa Neuwirth
22Radonín TRViktorie Vidláková
33Výčapy TRVít Svoboda
44Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
55Petrůvky TRPavla Pěnčová
66Nárameč TRPetr Pavlík
77Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
88Petrovice TREliška Novotná
99Čechtín TRLibor Tvarůžek
1010Vítonice ZNJana
1120Bačice TRPetra Mezírková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
13. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.