Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 24. 08. 2019 11:00
Kontakt:   Pepa Vašina Telefon:  777 970 056
Začátek rezervace: 10. 08. 2019 19:00 Konec rezervace: 24. 08. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Záchlumí UOPořadatelé Pořadatelé
22Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Dubenec TUPořadatelé Pořadatelé
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Pšánky HKHonza Adamec
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Krásná Ves MBPořadatelé Pořadatelé
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Renmotor Jinolice RenmotorJCPořadatelé Pořadatelé
2424Novosedly STPořadatelé Pořadatelé
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Chotěmice TAPatrik Baláž
3030Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3131Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
3232Kynice HBTomáš Francl
3333Trnov RKdavid rohlena
3434Choltice PADavid čermák
3535Košťálov SMTomáš Tulach
3636Čeperka PAŠárka
3737Frýdštejn JNMartin Bušek
3838Zbožnov CRMilan Vrabec
3939Zderaz CCRJan Tměj
4040Břehy MBPetr Zavrtálek
4141Krotějov SportTALukáš Marek
4242Dobšín MBPepa Adam
4344Starý Jičín NJFilip Simper
4445Černčice NAPetr Rak
4546Horní Čermná UOPavel Suldovský
4647Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
4749Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
4850Hrabůvka PRPořadatelé Pořadatelé

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Renmotor Jinolice JCHana Jarolímková
88Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
99Dětkovice VYVeronika Malíková
1010Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
1111Nevcehle JISabina Maštalířová
1212Nepomuky UOKateřina Krudencová
1313Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1414Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová
1515Trnov RKdavid rohlena
1616Budišov TRŽaneta Slabá
1718Jeřmanice LIJan Kühnel
1819Dvorce ATAOndřej Steinhäusl
1922Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.