Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár ČHJ Nalžovice Kdy: 03. 08. 2019 12:00
Kontakt:   Jan Mašek Telefon:  724 769 800
Začátek rezervace: 22. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 02. 08. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nalžovice mužiPBČHJ Nalžovice
22Křížkový Újezdec ženyPHMiroslav Kratochvíl
33Líchovy ženyPBJakub Čermák
44Broumy MužiBEKarel
55Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
66Vranovice Peklo, mužiPBJakub Čermák
77Střezimíř ŽenyBNSDH Střezimíř Střezimíř
88Sedlčany MužiPBJakub Čermák
99Voltýřov PBSDH Voltýřov muži
1010Radíč PBLáďa
1111Skalice ženyPBSDH Skalice
1212Malé Přílepy MPM ženy BEAndrea Štětková
1313Zalužany ženyPBMíra Peterka
1414Křížkový Újezdec mužiPHOndřej Adam
1515Hlubyně Ženy PBDana Hrzalová
1616Broumy ŽenyBEKarel
1717Sloup ŽenyPZKristýna Ječmenová
1818Nahoruby BNJaromír
1919Svaté Pole MužiPBJosef Pecka
2020Líchovy Panthers PBMarek Janoušek
2121Zalužany PBMíra Peterka
2222Kotenčice PBRadek Troch
2323Buková PBLuboš Kylián
2424Zaječov BELukáš Stehlík
2525Lužná ženyRATereza Říhová
2626Skalice MužiPBRadek Sobotka
2727Březnice Muži PBMatěj Koňas
2830Vranovice Peklo ženyPBStanda Strnad
2931Střezimíř KohoutiBNSDH Střezimíř Střezimíř
3034Březnice Ženy PBMatěj Koňas
3140Jesenice PBMichal
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.