Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Kdy: 30. 06. 2019 12:30
Kontakt:   Pavlík Petr Telefon:  737153002
Začátek rezervace: 16. 06. 2019 12:30 Konec rezervace: 30. 06. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nárameč TRRoman Benda
22Kouty PTRJan Neuman
33Petrovice BTRJakub Jeřábek
44Kamenná TRMichal Rouš
55Čechtín TRLibor Tvarůžek
66Myslibořice TRRoman Benda
77Jasenice TROndřej Nováček
88Příložany TRMichal Machálek
99Kojatín TRMarie
1010Rácovice TROndřej Šťastný
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Bransouze TRMartin Caha
1313Výčapy ATRMichal Svoboda
1414Čikov TROndřej Lukeš
1515Budíkovice TRSDH Budíkovice
1630Blatnice TRSDH Blatnice

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nárameč TRRoman Benda
22Budišov TRŽaneta Slabá
33Bačice TRPetra Mezírková
44Myslibořice TRRoman Benda
55Petrůvky TRPavla Pěnčová
66Kouty TRJan Neuman
77Výčapy TRVít Svoboda
88Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
99Čechtín TRMája Horká
1015Výčapy dorostenkyTRVít Svoboda
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.