Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Nekoř Kdy: 14. 09. 2019 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 09. 2019 19:30 Konec rezervace: 12. 09. 2019 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nekoř UOLukáš Lešikar
22Nepomuky UOLukáš Lešikar
33Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
44Černovír UOMatouš Zachař
55Česká Rybná UOTomáš Pfeifer
66Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
77Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
88Králíky UODaniel Brzák
99Lanšperk UOpetr
1010Bošín UOFerda
1111Záchlumí UOJan Divíšek
1216Dlouhoňovice UOMartin Hynek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mistrovice UORomana Dolečková
22Černovír UOMatouš Zachař
33Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
44Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
55Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
66Dlouhoňovice UOMartin Hynek
720Nepomuky UOKateřina Krudencová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOMatouš Zachař
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 05. Hradec u stodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
22. 05. Ves TouškovPJ
29. 05. ÚjezdDO
29. 05. HeřmanečJH
30. 05. Dolní NěmčiceJH
05. 06. KarlinkyLI
05. 06. Horní LukavicePJ
05. 06. ŠtítaryDO
05. 06. MysleticeJI
12. 06. Horní HradištěPS
12. 06. HonezovicePJ
13. 06. ŠtichovicePS
19. 06. KřenovicePR
19. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
26. 06. Veselá, Fotbalové HřištěZL
26. 06. RynárecPE
26. 06. Vranín, hasič. areál U HavranaTR
03. 07. StýskalyPS
04. 07. NevřeňPS
10. 07. ŽirovnicePE
10. 07. Horní KameniceDO
10. 07. VšekaryDO
10. 07. BatelovJI
11. 07. ŠtítaryDO
17. 07. KrchlebyDO
17. 07. Kamenice nad LipouPE
17. 07. KalištěJI
17. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
24. 07. ÚtušicePJ
25. 07. Štěnovický BorekPJ
31. 07. MokroušePJ
01. 08. MochtínKT
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
14. 08. KostelecTC
14. 08. RobčicePJ
15. 08. Únětice 1911PJ
21. 08. Zahořany - fotbalové hřištěDO
28. 08. Štítary - Areál SDHDO
29. 08. Fotbalové hřiště TlumačovDO
04. 09. ŽákavaPJ
04. 09. Nová VčelniceJH
11. 09. SedlaticeJI
18. 09. Český RudolecJH
25. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
25. 09. MarkvarecJH
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.