Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Němčice Kdy: 08. 08. 2021 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 26. 07. 2021 20:15 Konec rezervace: 07. 08. 2021 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jabloňany BKMarek Vlach
22Černovice BKPetra Dvořáková
33Bezděčí u Trnávky SYLudvík Drapl
44Sychotín BBKDavid Sedlák
55Žernovník BKMiroslav Sokol
66Bořitov BKDavid Páral
77Kotvrdovice BKJaroslav Kunc
88Mokrá BOJara
99Sychotín ABKDavid Sedlák
1010Sudice BKOndřej Špidlík
1111Pamětice BKMichal Konečný
1212Březina BKLukáš Neužil
1313Bořitov ABKDavid Páral
1414Olešnice OLLudvík Drapl
1515Žďár BKMiroslav Vintr
1616Brumov BKJaroslav Culek
1718Míchov BKDavid Sedlák
1819Petrovice SKBKRoman Skoták
1920Bílovice "C" odpad PVLukáš Říčař
2021Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žernovník ženyBKPetra Dvořáková
22Senetářov ženyBKLeona Vašíčková
33Senetářov dorostBKJakub Šenk
44Černovice ženyBKLibuše Sychrová
55Bořitov ženyBKDavid Páral
66Vojnice OLAdriana Šulcová
77Kotvrdovice ženyBKSabina Kuncová
88Březina ženyBKLukáš Neužil
99Černá Hora ženyBKLibuše Sychrová
1010Lysice ženyBKŠárka Němcová
1114Kotvrdovice DorostBKradek Doležel
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 09. MarkvarecJH
25. 09. TopolanyVY
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 09. Poděvousy Fotbalové hřištěDO
25. 09. SDH PloukoniceSM
25. 09. NasobůrkyOL
25. 09. Police - zámecký areálTR
26. 09. RadimoviceLI
26. 09. !!!PŘELOŽENO!!! SuchoniceOL
26. 09. PloukoniceSM
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
16. 10. VéskyUH
13. 11. Sametový pohár- PohořeliceZL
13. 11. ČernovírUO
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.