Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Němčice Kdy: 13. 08. 2017 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 27. 07. 2017 08:00 Konec rezervace: 12. 08. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němčice BKAleš Havelka
22Sudice BKOndřej Špidlík
33Senetářov BKOndřej Špidlík
45Stražisko PVzdenek
56Šošůvka BKJaroslav Zouhar
67Žernovník BKMiroslav Sokol
78Petrovice SKBKRoman Skoták
89Jabloňany BKMarek Vlach
910Rudice BKPetr
1011Žďár BKMiroslav Vintr
1112Bořitov ABKFilip Páral
1213Buková PVVojtěch Pospíšil
1314Lipová Psi PVMartin Barták
1415Pamětice BKMichal Konečný
1516Malá Lhota BKEva Kotolanová
1617Okrouhlá BKJiří Horák
1718Bořitov BBKFilip Páral
1819Chrastavec SYJakub Šudoma
1920Černovice ABKAndrea Štarhová
2021Brodek u Konice PVMilan Burget
2122Kotvrdovice BKradek Doležel
2226Sychotín BKAleš Havelka
2327Černovice BBKAndrea Štarhová
2428Vážany BKMilan Veselý
2531Brumov BKJaroslav Culek
2632Sychotín BBKAleš Havelka
2733Obora BKJakub Alexa

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němčice BKAleš Havelka
22Sudice BKOndřej Špidlík
33Senetářov BKOndřej Špidlík
44Žernovník BKLibuše Sychrová
55Černá Hora BKLibuše Sychrová
66Sebranice BKJan Špidlík
77Černovice ABKAndrea Štarhová
88Sychotín BKAleš Havelka
99Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
1010Malá Lhota BKEva Kotolanová
1111Žďár BKKateřina Štefková
1213Černovice BBKAndrea Štarhová
1314Senetářov BBKLuboš Šebela
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.