Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Němčice Kdy: 12. 08. 2018 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 08. 2018 08:00 Konec rezervace: 11. 08. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němčice BKAleš Havelka
22Pamětice BKMichal Konečný
33Sychotín BBKAleš Havelka
44Sudice BKOndřej Špidlík
55Vážany BKTomáš Trmač
66Rudice BKKamil SDH Rudice
77Senetářov BKKateřina Skotáková
88Bořitov BKDavid Páral
99Petrovice SKBKKateřina Skotáková
1010Jabloňany BKJan Špidlík
1111Sebranice BKJan Špidlík
1212Žďár BKMiroslav Vintr
1313Brodek u Konice PVMilan Burget
1414Brumov BKJaroslav Culek
1515Stražisko PVzdenek
1617Černovice BBKAndrea Štarhová
1718Žernovník BKMiroslav Sokol
1819Domamyslice „Dvojka”PVJan Havlíček
1920Malá Lhota BKEva Kotolanová
2021Obora BKJan Havíř
2122Sychotín BKAleš Havelka
2230Kotvrdovice BKradek Doležel
2333Chrastavec SYJakub Šudoma

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němčice BKAleš Havelka
22Malá Lhota BKEva Kotolanová
33Žernovník BKPetra Dvořáková
44Senetářov ABKKateřina Skotáková
55Černá Hora BKPetra Škrabalová
66Sudice BKOndřej Špidlík
77Černovice ABKAndrea Štarhová
88Sychotín BKAleš Havelka
99Hodějice VYDenisa Kežlínková
1010Senetářov BBKKateřina Skotáková
1111Kotvrdovice BKSabina Kuncová
1212Sebranice BKJan Špidlík
1313Černovice BBKAndrea Štarhová
1414Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
15. 12. Prosetín - fotbalové hřištěCR
15. 12. Cvičiště KojatínTR
05. 01. Hřiště Rohovládova Bělá-PA
12. 01. Dolní HradištěPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
08. 06. BabiceVS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
29. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
24. 08. KarolínKM
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VítoniceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.