Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohárová soutěž Kdy: 29. 06. 2014 13:00
Kontakt:   Kunovský Lubomír Telefon:  608 871 144
Začátek rezervace: 15. 06. 2014 13:00 Konec rezervace: 29. 06. 2014 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němetice VSJiří Zrník
22Mladcová ZLOndra Struška
34Mikulůvka VSOndřej Hrabovský
45Pozděchov VSJiří Zrník
56Opatovice PRDavid Roman
67Babice mužiVSDalibor Plesník
78Vítonice KMLukáš
89Valšovice (Hranice VI) PRAntonín Švehla
910Velké Karlovice VSAntonín Juřička
1011Závišice NJOndra kahánek
1112Rouské PRMartin Čech
1213Hostašovice NJJan Duda
1315Lešná MužiVSHelena Hegarová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Komárovice VSEva Foukalová
24Kunovice VSMarkéta Gábová
35Velké Karlovice VSAntonín Juřička
410Lešná ŽenyVSHelena Hegarová
514Vigantice VSHanka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.