Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 12. kolo Moravskoslezského poháru 2019, Kdy: 08. 09. 2019 14:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 30. 08. 2019 05:00 Konec rezervace: 07. 09. 2019 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Neplachovice OPHonza Malý
22Svoboda OPJakub Polomský
33Chlebičov OPJiří Bena
44Starý Jičín BNJMichal Straka
55Služovice OPDušan Baránek
66Bolatice OPLenka
77Prchalov ANJJakub Šenk
88Komárov OPradek šrom
99Starý Jičín NJMichal Straka
1010Hněvošice OPPetr Vitásek
1111Prchalov BNJJakub Šenk
1212Jamnice OPDominik
1313Milostovice OPJaromír Volný
1414Svoboda OPJakub Polomský
1515Plumlov PVRichard Soldan
1616Kozmice OPJiří Hanslik
1717Jasenice VSLuboš Kopřiva
1818Sádek OPDušan Gregořica
1922Neplachovice BOPHonza Malý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vávrovice OPMichaela Trojanová
22Malé Hoštice OPDominik
33Svoboda OPJakub Polomský
44Služovice OPMonika Neminářová
55Neplachovice OPHonza Malý
66Milostovice OPVeronika
77Bolatice OPLenka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.