Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VČHL 2022, 2.kolo, Nepomuky Kdy: 29. 05. 2022 10:00
Kontakt:   Lukáš Lešikar Telefon:  773 651 311
Začátek rezervace: 21. 05. 2022 20:00 Konec rezervace: 28. 05. 2022 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bystřec UOŠtěpán Hrdina
24INDIVINDI NAJakub Šmída
35Nekoř UOOndrej Kavalek
46Černovír UOMatouš Zachař
57Záchlumí UOLukáš Velič
68Stradouň UOSDH Stradouň
79Česká Rybná UOTomáš Pfeifer
811Přívrat UOIvoš Vencl
912Trnov RKdavid rohlena
1013Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
1114Bašnice JCJosef Vašina
1215Letohrad - Kunčice EUODavid Hlaváček
1316Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nepomuky UOKateřina Krudencová
23Výrava HKLucie Samková
34Bohuslavice GrizzlymotorNAKlára Petříková
45Černovír UOMatouš Zachař
56Letohrad - Kunčice CUOKarolína Šulcová
67Přívrat UOIvoš Vencl
710Letohrad - Kunčice DUOVendula Šulcová
830Mistrovice UORomana Dolečková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
11. 02. NevřeňPS
04. 03. Velká nad Veličkou, halaHO
07. 05. VladislavTR
13. 05. ČastohosticeTR
13. 05. Horní TřešňovecUO
13. 05. KosmonosyMB
14. 05. JabloňovZR
20. 05. ŠtěměchyTR
21. 05. RadimoviceLI
21. 05. MyslibořiceTR
27. 05. BechovMB
27. 05. Horní LukavicePJ
27. 05. NepomukyUO
28. 05. RadíkovPR
28. 05. BystřecUO
28. 05. LibuňJC
28. 05. NetínZR
28. 05. VýčapyTR
03. 06. KojeticeTR
03. 06. Hluboká u Kdyně - U KoupalištěDO
04. 06. PředínTR
10. 06. SychrovMB
10. 06. Horní HradištěPS
10. 06. OpatovicePR
10. 06. ČikovTR
11. 06. LipníkTR
11. 06. ŠtichovicePS
11. 06. LavičkyZR
17. 06. Lhotky sportZR
17. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
18. 06. ŠebkoviceTR
24. 06. HeralticeTR
24. 06. KněžiceTR
24. 06. ParšovicePR
24. 06. Stýskaly hřištěPS
24. 06. TlumačovDO
24. 06. Vranín areál U HavranaTR
25. 06. OlbramoviceBN
01. 07. Horní KameniceDO
01. 07. OlšovecPR
01. 07. DubenecTU
02. 07. ŠtítaryDO
08. 07. Krásná VesMB
09. 07. BransouzeTR
15. 07. Štěnovický BorekPJ
15. 07. ČernotínPR
16. 07. MochtínKT
22. 07. Hustopeče nad BečvouPR
23. 07. LitovanyTR
29. 07. LanžovTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.