Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 5. kolo VČHL Kdy: 01. 07. 2018 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 17. 06. 2018 19:30 Konec rezervace: 30. 06. 2018 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bystřec Bystřec, BUOLubomír Tomeš
22Lukavice UOJosef Lehký
33Nekoř UOOndrej Kavalek
44Lanšperk UOpetr
55Králíky UODaniel Brzák
66Dubenec TUHonza Pajer
77Bystřec AUOHonza Pajer
88Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
99Zderaz ACRHonza Pajer
1010Trnov RKHonza Pajer
1111Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1414Záchlumí UOJan Divíšek
1515Bohuslavice SUHonza Pajer
1616Roudnice HKHonza Pajer
1717Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1818Bašnice JCHonza Pajer
1919Pšánky HKHonza Pajer
2020Česká Rybná UOLucie Raliková
2121Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
2222Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
2323Moravany PAHonza Louža
2424Dolní Čermná UOMartin Prachař
2525Bošín UOFerda
2626Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2727Černovír UOMiroslav Franz
2828Dlouhoňovice UOMartin Hynek
2929Košťálov SMTomáš Tulach
3030Horní Čermná AUOPavel Suldovský
3131Přívrat UOIvoš Vencl
3250Nepomuky UOLukáš Lešikar

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Katusice MBDenisa Boháčková
66Libuň JCHonza Pajer
77Nepomuky UOHonza Pajer
88Trnov RKHonza Pajer
99Česká Rybná UOLucie Raliková
1010Lukavice UOPetr Hlaváček
1111Dlouhoňovice UOMartin Hynek
1212Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1313Letohrad - Kunčice AUOLadislav Štěpánek
1414Nekoř UOBarbora Schmidtová
1515Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
1616Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková
1717Košťálov SMPavla Stehlikova
1818Černovír UOMiroslav Franz
1919Roudnice HKHonza Pajer
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. HaňoviceOL
29. 06. ParšovicePR
29. 06. OponešiceTR
29. 06. Mastník, areál Na BráněTR
29. 06. Bohumilice (rozstřel)PT
29. 06. Vřesovice u Prostějova,OL
29. 06. DubenecTU
29. 06. VéskyUH
29. 06. Sportovní areálVS
29. 06. sportovní areál Střítež n. B.VS
29. 06. Pavlov (SU)SU
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. Kožichovice, hasičský areálTR
30. 06. BučíPS
30. 06. Výrovice, sportovní areálZN
30. 06. Hřiště RadíčPB
30. 06. OlešnáHB
30. 06. NepomukyUO
30. 06. NáramečTR
30. 06. NevcehleJI
30. 06. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
05. 07. Jablůnka - hřištěVS
05. 07. KámenHB
05. 07. RoudniceHK
05. 07. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
05. 07. Lanžhot, fotbalové hřištěBV
05. 07. Leskovec nad Moravicí (2B)BR
05. 07. Horní MeziříčkoJH
05. 07. Stýskaly, hřištěPS
05. 07. Choryně Výletiště Pod HrázkouVS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.