Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Nětčice Kdy: 10. 08. 2019 11:00
Kontakt:   Svatava Navrátilová Telefon:  731 212 568
Začátek rezervace: 28. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 09. 08. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nětčice KMMishi
22Hoštice KMMishi
33Prchalov BNJMishi
44Hrabůvka PRMishi
55Babice VSPetr Korábečný
66Ludslavice KMMishi
77Mladcová ZLMishi
88Zahnašovice KMPetr Miklík
99Valšovice (Hranice VI) PRMishi
1010Mistřice UHMishi
1111Křenovice PRMishi
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Vrbka KMViliam Pospíšil
1414Roštění KMMishi
1515Mysločovice ZLMishi
1616Radíkov PRMishi
1717Nová Dědina KMMishi
1818Dětkovice VYMichal Hrabánek
1919Hlinsko PRPetr Beránek
2020Pustiměř VYMichal Vrba
2121Lukov ZLJan Drábek
2222Chvalnov KMDaniel Šušlík
2323Vrchoslavice PVRadim Janečka
2425Špičky PRŠtěpán Šindler
2526Zborovice MužiKMTibor Krist
2627Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2728Zdounky KMJiří Šauer
2829Počenice KMPavel Kunčar
2930Němčice nad Hanou MužiPVPavel Kvíčala
3031Pravčice BKMMartin Masař
3132Chropyně KMVladislav Sedlařík
3234Kokory PRLibor Daňa
3335Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
3450Karolín KMMishi

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nětčice KMMishi
22Loučka VSJosef Kundrát
33Pravčice BKMMishi
44Zahnašovice KMMishi
55Rymice KMMishi
66Karolín KMMishi
77Dětkovice VYMishi
88Pravčice AKMMishi
99Radkova Lhota PRJan Klimecký
1010Hlinsko PRPetr Beránek
1111Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
1212Olšovec PRMagdaléna Hlavová
1313Loukov KMmarta
1414Počenice KMPavel Kunčar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.