Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Nětčice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Nětčice Kdy: 08. 08. 2020 11:00
Kontakt:   Svatava Navrátilová Telefon:  + 420 731 212 568
Začátek rezervace: 19. 07. 2020 20:00 Konec rezervace: 07. 08. 2020 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Karolín, Kroměříž Denisa Najkrová
2. Lukov, Zlín Vojtěch Stoklásek
3. Morkovice, Kroměříž Pavel Krejčí
4. Chvalnov, Kroměříž Svatava Navrátilová
5. Zahnašovice, Kroměříž Svatava Navrátilová
6. Vrchoslavice, Prostějov Radim Janečka
7. Dub nad Moravou, Olomouc Barbora Paráková
8. Křenovice, Přerov Tomáš Bálint
9. Kostelany, Kroměříž Svatava Navrátilová
10. Pravčice, ženyKroměříž Veronika Květoňová
11. Kokory, Přerov Barbora Paráková
12. Dětkovice, Vyškov Michal Hrabánek
13. Vrbka, Kroměříž Kryštof Pospíšil
14. Bohuslavice u Zlína, Zlín Vojtěch Stoklásek
15. Přílepy, Kroměříž Bronislav Kutra
16. Karolín, ženyKroměříž Denisa Najkrová
17. Ivanovice na Hané, Vyškov Michal Hrabánek
18. Počenice, Kroměříž Pavel Kunčar
19. Radkova Lhota, Přerov Jan Žalmánek
20. Velká (Hranice III), Přerov Ondřej Hlavinka
21. Němčice nad Hanou, mužiProstějov Pavel Kvíčala
22. Staré Město, Uherské Hradiště I
23. Hoštice, Kroměříž mirrao
24. Litenčice, MužiKroměříž Martin Měrka
25. Radíkov, Olomouc Tomáš Herzog
26. Zborovice, Kroměříž Petra Plachá
27. Topolany, Vyškov Michael Jičínský
28. Velký Ořechov, CZlín Patrik Hruška
29. Holešov, ŽenyKroměříž Táňa Kožíková
30. Horní Dubňany, DukovanyZnojmo Adam Čurda
31. Seloutky, Muži Prostějov Barbora Sojčáková
32. Hradčovice, Uherské Hradiště Radek Hlaváč
33. Prchalov, ANový Jičín Jakub Šenk
34. Chropyně, Kroměříž Vladislav Sedlařík
35. Brusné, Kroměříž Martin Šťastný
36. Medlov, Kroměříž SDH Medlov
37. Prchalov, BNový Jičín Jakub Šenk
38. Pustiměř, Vyškov Michal Vrba
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
61.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
62.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
63.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
64.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
65.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
66.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
67.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
68.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
69.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
70.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Nětčice, Kroměříž Svatava Navrátilová
2. Bílovice, Uherské Hradiště Lucie Markusová
3. Karolín, Kroměříž Denisa Najkrová
4. Bohuslavice u Zlína, Zlín Vojtěch Stoklásek
5. Počenice, Kroměříž Pavel Kunčar
6. Dětkovice, Vyškov Michal Hrabánek
7. Radkova Lhota, Přerov Naděžda Klvaňová
8. Olšovec, Přerov Lenka Zdráhalová
9. Morkovice, Kroměříž Kristina Krejčí
10. Velký Ořechov, Zlín Zuzka
11. Jarošov, Uherské Hradiště Adéla Stehlíková
12. Holešov, ženyKroměříž Táňa Kožíková
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14. Ivanovice na Hané, Vyškov Tomáš Urbánek
15. Pustiměř, Vyškov Michal Vrba
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 08. Výškovice, místní hřištěNJ
07. 08. BystřičkaVS
08. 08. KostelecTC
08. 08. BřehyMB
08. 08. KyniceHB
08. 08. NětčiceKM
08. 08. MokroušePJ
08. 08. MakovTA
08. 08. Stránecká ZhořZR
08. 08. Lobodice, hasičské cvičištěPR
08. 08. Hřiště KostelanyKM
08. 08. Jílové u DržkovaJN
08. 08. Lom (fotbalové hřiště)TA
08. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
08. 08. NOČNÍ - Újezdec - Horní JadružTC
08. 08. noční soutěžKM
09. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
09. 08. RadonínTR
09. 08. Valašská PolankaVS
09. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Horní PoříčíST
15. 08. Ctiboř, hřištěTC
15. 08. Ctiboř, hřiště (pouze muži)TC
15. 08. KošťálovSM
15. 08. PřílepyKM
15. 08. Hradec u StodaPJ
15. 08. Hřiště VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
15. 08. SvatoslavTR
15. 08. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
15. 08. DalešiceJN
15. 08. ONL Měrotín - ZRUŠENO!OL
16. 08. OlšovecPR
16. 08. Hřiště VranovicePB
16. 08. RudiceBK
16. 08. KamennáTR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
22. 08. Světlá nad SázavouHB
22. 08. BudilovPT
22. 08. Vrbno pod Pradědem, 3BBR
22. 08. 51.ročník Raťkovská GrapaVS
22. 08. PetroviceTR
22. 08. DaměniceBN
22. 08. Horní Metelsko/hasičský areálDO
22. 08. Ivanovice na HanéVY
22. 08. ProvodovicePR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.