Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Nětčice Kdy: 18. 08. 2018 11:00
Kontakt:   Svatava Navrátilová Telefon:  731 212 568
Začátek rezervace: 05. 08. 2018 20:00 Konec rezervace: 17. 08. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11TAG Zahnašovice KMMishi
22Rymice KMMishi
33Rymice ženyKMMishi
44Chvalnov KMMishi
55Radkova Lhota PRMishi
66TAG Zahnašovice ženyKMMishi
77Mistřice UHMishi
88Pravčice KMMishi
99Ludslavice KMMishi
1010Radíkov PRLuboš Kopřiva
1111Křenovice PRMishi
1212Mladcová ZLMishi
1313Nová Dědina KMMishi
1414Hrabůvka PRSvatava Navrátilová
1515Dětkovice VYSvatava Navrátilová
1616Mysločovice ZLSDH Mysločovice
1717Karolín KMMishi
1818Nětčice KMSvatava Navrátilová
1919Tučapy KMRené Jašek
2020Vrbka KMViliam Pospíšil
2121Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
2222Brusné KMMartin Šťastný
2323Roštění KMPavel Miklík
2424Pravčice BKMMartin Masař
2525Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2626Přílepy KMRadim Kašpárek
2727Špičky PRŠtěpán Šindler
2828Vrchoslavice PVRadim Janečka
2929Hoštice KMAntonín Novák
3030Hlinsko MužiPRPatrik Polcer
3131Kostelany KMVeronika Kotásková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nětčice KMMishi
22Špičky PRMishi
33Pravčice AKMMishi
44Radíkov PRVlastimil Hynčica
55Kostelany KMVeronika Kotásková
66Dětkovice VYMichal Hrabánek
78Loukov KMMishi
810Pravčice BKMMishi
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.