Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Netín Kdy: 02. 06. 2024 12:00
Kontakt:   Vladimír Sklenář Telefon:  +420 606 434 079
Začátek rezervace: 19. 05. 2024 20:00 Konec rezervace: 20. 05. 2024 20:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Drahňovice BNJiří Hergesell
22Budeč JHPavel Jindra
37Zbraslav BOTomáš Strašák
410Lavičky ZRJan Hejl
512Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
615Lavičky BZRTomáš Bílek
719Nové Veselí ZRpetr šrom
820Žďár nad Sázavou 2 ZámekZRNatálie Pošvicová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bory ZREliška Křížová
24Bohuňov SYTereza Stupková
35Žďár nad Sázavou 2 ZámekZRNatálie Pošvicová
46Radostín nad Oslavou ZRKateřina Drápelová
511Lavičky ZRNela Bílková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Lavičky ZRNela Bílková
23Radostín nad Oslavou ZRKateřina Drápelová
34Bohuňov SYTereza Stupková
45Bory ZREliška Křížová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
23. 06. Hřiště RadíčPB
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. Vésky - Pozor začátek v 16:00UH
29. 06. Hasičský areál U JizerySM
29. 06. Stupešice hasičské hřištěZN
29. 06. Bílovice (PV)PV
30. 06. ŠtítaryDO
30. 06. ZvoleSU
30. 06. VelichovkyNA
30. 06. LukaviceRK
30. 06. Nová Ves u SvětléHB
30. 06. TučapyUH
30. 06. SDH KobeřiceOP
05. 07. PěnčínJN
05. 07. Leskovec n.M.-fotbalové hřištěBR
05. 07. LáseniceJH
05. 07. Lanžhot, fot. hřiště na ŠlajsiBV
05. 07. Jílové u DržkovaJN
06. 07. DubenecTU
06. 07. BudilovPT
06. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
06. 07. Žižkovo PoleHB
06. 07. Aréna JesenicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.