Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Netín

Pozvánka | Obnovit
Kde: 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku Kdy: 27. 05. 2018 12:00
Kontakt:   Hans Kupka Telefon:  728615781
Začátek rezervace: 11. 05. 2018 16:00 Konec rezervace: 27. 05. 2018 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Krasonice, Jihlava Lukáš Pivonka
2. Žižkovo Pole, CHavlíčkův Brod Jakub Bačkovský
3. Kynice, Havlíčkův Brod Tomáš Francl
4. Čikov, Třebíč Ondřej Lukeš
5. Oponešice, Třebíč Josef Navrátil
6. Lavičky, Žďár nad Sázavou Jan Hejl
7. Lhotky Sport, Žďár nad Sázavou Martin Kaman
8. Radostín nad Oslavou, BŽďár nad Sázavou Tomáš Láznička
9. Loučany, Olomouc Tomáš Hlavinka
10. Maršovice, Žďár nad Sázavou Jiri Mica
11. Pasohlávky, Břeclav Jakub Sirbu
12. Sychotín, Blansko David Sedlák
13. Pavlov, ExperimentŽďár nad Sázavou Pavel Černý
14. Trnava, Třebíč Jakub Halouzka
15. Žernovník, Blansko Miroslav Sokol
16. Žižkovo Pole, BHavlíčkův Brod Jaromír Joukl
17. Petrovice, SKBlansko Roman Skoták
18. Kuřim, BBrno-venkov Jara
19. Chrastavec, Svitavy Jakub Šudoma
20. Olešná, Havlíčkův Brod Pavel Kos
21. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
22. Bořitov, Blansko Filip Páral
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29. Míchov, Blansko Martin Koutný
30. Netín, CirkusŽďár nad Sázavou Ondřej Pešek


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Stará Říše, Jihlava Klára Pelejová
2. Velké Meziříčí, BŽďár nad Sázavou Standa Kratochvíl
3. Hodějice, Vyškov Denisa Kežlínková
4. Radostín nad Oslavou, Žďár nad Sázavou Tomáš Láznička
5. Pavlov, ExperimentŽďár nad Sázavou Eliška Drápelová
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7. Lhotky Sport, Žďár nad Sázavou Martin Kaman
8. Bohuňov, Svitavy Barbora Svojanovská
9. Velké Meziříčí, FňŽďár nad Sázavou Standa Kratochvíl
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.Stránecká Zhoř, Žďár nad Sázavou Lucie Hudečková
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.Milešín, Žďár nad Sázavou Josef Lunda
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou Standa Kratochvíl
5.Bohuňov, Svitavy Barbora Svojanovská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.