Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Nevcehle Kdy: 01. 07. 2018 13:00
Kontakt:   Miroslav Jelínek Telefon:  606205096
Začátek rezervace: 17. 06. 2018 13:00 Konec rezervace: 01. 07. 2018 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum 35TRRadek
25Střížov JIPetr Kabátek
36Myslibořice TRDavid Nedvěd
48Petrovice BTRJakub Picmaus
59Čechtín TRMarek Vaněk
610Sedlatice JIMartin Běhounek
711Jasenice TROndřej Nováček
813Mladoňovice TRAleš Daňhel
914Nevcehle BJIMiroslav Jelínek
1018Sedlatice 35JIMartin Běhounek
1121Oponešice TRJosef Navrátil
1222Hornice TRAleš Bobu
1323Mysletice JIStanislav Dolský
1424Třebelovice TRJosef Bulíček
1525Bítovánky TRJakub Navratil
1626Dešná BJHAleš Coufal
1727Sedlatice BJIMartin Běhounek
1828Sedlejov JIPavla Pospíchalová
1929Police TRPavel
2030Nevcehle JIMiroslav Jelínek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sedlejov JIPavla Pospíchalová
22Radostín nad Oslavou ZRMichaela Krejčová
33Kostníky TRDankaKa
44Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
55Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
66Myslibořice TRDavid Nedvěd
77Olešná HBTereza Pešoutová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.