Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Nevcehle Kdy: 01. 07. 2018 13:00
Kontakt:   Miroslav Jelínek Telefon:  606205096
Začátek rezervace: 17. 06. 2018 13:00 Konec rezervace: 01. 07. 2018 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum 35TRRadek
25Střížov JIPetr Kabátek
36Myslibořice TRDavid Nedvěd
48Petrovice BTRJakub Picmaus
59Čechtín TRMarek Vaněk
610Sedlatice JIMartin Běhounek
711Jasenice TROndřej Nováček
813Mladoňovice TRAleš Daňhel
914Nevcehle BJIMiroslav Jelínek
1018Sedlatice 35JIMartin Běhounek
1121Oponešice TRJosef Navrátil
1222Hornice TRAleš Bobu
1323Mysletice JIStanislav Dolský
1424Třebelovice TRJosef Bulíček
1525Bítovánky TRJakub Navratil
1626Dešná BJHAleš Coufal
1727Sedlatice BJIMartin Běhounek
1828Sedlejov JIPavla Pospíchalová
1929Police TRPavel
2030Nevcehle JIMiroslav Jelínek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sedlejov JIPavla Pospíchalová
22Radostín nad Oslavou ZRMichaela Krejčová
33Kostníky TRDankaKa
44Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
55Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
66Myslibořice TRDavid Nedvěd
77Olešná HBTereza Pešoutová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 09. Areál SDH VřesinaOP
21. 09. Dolní BečvaVS
22. 09. Kostelec n/Č lesyKO
22. 09. Benešov u SemilSM
22. 09. ŽihobceKT
22. 09. Chropyně-fotbalové hřištěKM
22. 09. Chlum u TřeboněJH
22. 09. Český RudolecJH
22. 09. SoběsukyPV
22. 09. SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL
22. 09. SŠ polytech. Rooseveltova 472OL
22. 09. Radslavice (okr. Vyškov)VY
22. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. LitenčiceKM
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.