Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Nevřeň

Pozvánka | Obnovit
Kde: Zimní pohár Kdy: 08. 02. 2020 11:00
Kontakt:   Pavel Sova ml. Telefon:  775 655 463
Začátek rezervace: 01. 01. 2020 13:00 Konec rezervace: 08. 02. 2020 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Nevřeň, #pětdevětPlzeň-sever Jícháč
2. Vidice, MužiDomažlice Tereza Voráčová
3. Vranovice, Peklo mužiPříbram Standa Strnad
4. Dehtín, Klatovy Vláďa Kučera
5. Mochtín, #20centimeterKlatovy Michal Kloupar
6. Drahkov, Plzeň-jih Dušan Faitenhanzl
7. Zahorčice, Klatovy Josef Kolář
8. Čelákovy, Plzeň-jih Jiří Böhm
9. Úněšov, Plzeň-sever Denisa Joudalová
10. Letiny, Plzeň-jih Dušan Faitenhanzl
11. Svaté Pole, MužiPříbram Josef Pecka
12. Křištín, Klatovy Jiří Freiberk
13. Štítary, Muži ADomažlice Miroslav Žáček
14. Úněšov, mužiPlzeň-sever Miloslav Pytlik
15. Stýskaly, Plzeň-sever Václav Švíka
16. Horní Metelsko, PanteřiDomažlice Petr Zverka
17. Mělník, Blata ženyMělník Milan Corna
18. Štítary, Muži BDomažlice Miroslav Žáček
19. *, Únětice 1911 "B" bez určení okresu Ondřej Kail
20. Vidice, ŽenyDomažlice Tereza Voráčová
21. Chotíkov, Plzeň-sever SDH Chotikov
22. Horšovský Týn, ženyDomažlice Nikola Malíková
23. Mirošov, ARokycany smatlak vaclav
24. Nebílovy, Plzeň-jih Zbyněk Šebek
25. Kdyně, MužiDomažlice Vaclav Milfort
26. Sedlčany, Příbram Jarous Janský
27. Příšov, Plzeň-sever Jitka Racková
28. Horšovský Týn, mužiDomažlice Nikola Malíková
29. Mirošov, BRokycany smatlak vaclav
30. Drahkov, Ladies ( Ženy )Plzeň-jih Adam Bína
31. Oprechtice Sport, mužiDomažlice Václav Pejsar
32. Nová Ves ( Domažlice), mužiDomažlice Václav Pejsar
33. *, Únětice 1911 ženy bez určení okresu Ondřej Kail
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36. Mirošov, ZenyRokycany smatlak vaclav
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60. Chrást, Plzeň-sever Jiří Fantiš
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
02. 08. ZahnašoviceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.