Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Nevřeň

Pozvánka | Obnovit
Kde: ICE CUP Kdy: 11. 02. 2023 11:00
Kontakt:   Pavel Sova ml. Telefon:  775655463
Začátek rezervace: 08. 01. 2023 08:00 Konec rezervace: 10. 02. 2023 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Mirošov, Rokycany smatlak vaclav
2. Únětice 1911, "B"Plzeň-jih Ondřej Kail
3. Žákava, ŽenyPlzeň-jih Lucie Horová
4. Zahorčice, Klatovy Josef Kolář
5. Stýskaly, Plzeň-sever Václav Švíka
6. Střížov, České Budějovice David Politzer
7. Hostivice, Praha-západ Ondřej Mareš
8. Letiny, Muži Plzeň-jih Dušan Faitenhanzl
9. Horšovský Týn, ŽenyDomažlice Alexandra Vrbová
10. Horní Měcholupy, MužiHlavní město Praha Martin Lehovec
11. Nebílovy, Plzeň-jih Zbyněk Šebek
12. Drahkov, Muži Plzeň-jih Dušan Faitenhanzl
13. Vidice, MužiDomažlice Tereza Voráčová
14. Úněšov, Plzeň-sever Miloslav Pytlik
15. Horšovský Týn, MužiDomažlice Alexandra Vrbová
16. Čelákovy, Plzeň-jih Jiří Böhm
17. Bolevec, MužiPlzeň-město Jan Karel Němeček
18. Kdyně, MužiDomažlice RADEK HOUSAR
19. Obora, ŽenyPlzeň-sever Kryštof Ramajzl
20. Obora, MužiPlzeň-sever Kryštof Ramajzl
21. Úněšov, ženyPlzeň-sever Josef
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23. Střezimíř, Benešov Václav Helmich
24. Bolevec, ŽenyPlzeň-město Jan Karel Němeček
25. Křelovice, Plzeň-sever Miloslav Pytlik
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
11. 02. NevřeňPS
04. 03. Velká nad Veličkou, halaHO
07. 05. VladislavTR
13. 05. ČastohosticeTR
13. 05. Horní TřešňovecUO
13. 05. KosmonosyMB
14. 05. JabloňovZR
20. 05. ŠtěměchyTR
21. 05. RadimoviceLI
21. 05. MyslibořiceTR
27. 05. BechovMB
27. 05. Horní LukavicePJ
27. 05. NepomukyUO
28. 05. RadíkovPR
28. 05. BystřecUO
28. 05. LibuňJC
28. 05. NetínZR
28. 05. VýčapyTR
03. 06. KojeticeTR
03. 06. Hluboká u Kdyně - U KoupalištěDO
04. 06. PředínTR
10. 06. SychrovMB
10. 06. Horní HradištěPS
10. 06. OpatovicePR
10. 06. ČikovTR
11. 06. LipníkTR
11. 06. ŠtichovicePS
11. 06. LavičkyZR
17. 06. Lhotky sportZR
17. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
18. 06. ŠebkoviceTR
24. 06. HeralticeTR
24. 06. KněžiceTR
24. 06. ParšovicePR
24. 06. Stýskaly hřištěPS
24. 06. TlumačovDO
24. 06. Vranín areál U HavranaTR
25. 06. OlbramoviceBN
01. 07. Horní KameniceDO
01. 07. OlšovecPR
01. 07. DubenecTU
02. 07. ŠtítaryDO
08. 07. Krásná VesMB
09. 07. BransouzeTR
15. 07. Štěnovický BorekPJ
15. 07. ČernotínPR
16. 07. MochtínKT
22. 07. Hustopeče nad BečvouPR
23. 07. LitovanyTR
29. 07. LanžovTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.