Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: ICE CUP 2018 Kdy: 10. 02. 2018 11:00
Kontakt:   Pavel Sova ml. Telefon:  775 655 463
Začátek rezervace: 01. 01. 2018 12:00 Konec rezervace: 10. 02. 2018 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevřeň PSHouk
22Chotíkov PSSDH Chotikov
33Vidice MužiDOTereza Voráčová
44Úněšov PSMiloslav Pytlik
55Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
66Štítary ženyDODenis Balounová
77Zahorčice SportKTJosef Kolář
88Kdyně DOVaclav Milfort
99Mirošov ROsmatlak vaclav
1010Úněšov ženyPSDenisa Joudalová
1111Štítary mužiDODenis Balounová
1212Chlum MužiPJZbyněk
1313Radětice PBRadětice Vaci
1414Rožmitál pod Třemšínem ženyPBLibuše Poláková
1515Zahorčice STMarek Janoušek
1616Čelákovy PJJiří Böhm
1717Příšov PSJitka Racková
1818Neznašovy KTMartin Salamánek
1919Letiny PJDušan Faitenhanzl
2020Štítary muži BDOMiroslav Žáček
2121Nebílovy PJZbyněk Šebek
2222Mochtín KTMichal Kloupar
2323Stýskaly PSVáclav Švíka
2424Přehýšov Okrsek NýřanskoPSJiří Hána
2525Želčany PJVáclav Kasl
2626Chlum ženyPJZbyněk
2727Mirošov Ženy ROsmatlak vaclav
2829Slavětín LNDaniel Peterka
2930Mělník Blata mužiMEPavel Veselý
3031Kamenný Újezd ROsdhku
3132Mělník Blata ženyMEPavel Veselý
3233Obora PSVasek Dolejs
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 04. Chropyně, fotbalové hřištěKM
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.