Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Miškářský pohár - noční soutěž v požárním útoku Kdy: 18. 06. 2016 21:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 04. 06. 2016 12:00 Konec rezervace: 17. 06. 2016 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevšová AZLriza - SDH Mirošov
22Vrbětice ZLriza - SDH Mirošov
33Haluzice ZLBronislav Lysák
44Křekov MužiZLRoman Vaculčík
55Vysoké Pole ZLriza - SDH Mirošov
66Nedašova Lhota ženyZLAnna Fojtíková
77Štítná nad Vláří ZLriza - SDH Mirošov
88Nevšová ženyZLriza - SDH Mirošov
99Hostětín UHPavel Hamšík
1010Horní Lideč VSriza - SDH Mirošov
1111Drnovice ZLriza - SDH Mirošov
1212Poteč ZLriza - SDH Mirošov
1313Vysoké Pole ženyZLriza - SDH Mirošov
1414Nevšová BZLriza - SDH Mirošov
1515Mirošov ZLriza - SDH Mirošov
1616Drnovice ženyZLriza - SDH Mirošov
1717Křekov muži nad 35ZLRoman Vaculčík
1818Nedašova Lhota mužiZLAnna Fojtíková
1919Nedašov ZLJakub Vilímek
2020Lipová ŽenyZLBronislav Lysák
2121Lačnov ŽenyVSBronislav Lysák
2222Bratřejov ZLDavid Schreiber
2323Hřivínův Újezd -KaňoviceZLOndra Moštěk
2424Lipová MužiZLBronislav Lysák
2525Jestřabí ZLRoman Vaculčík
2626Bratřejov ZLDavid Schreiber
2727Šarovy ZLTom Mladší
2828Velký Ořechov ZLTomáš Jankůj
2929Bylnice ZLKamil
3030Tichov ZLVendula Obadalová
3131Mladcová ZLJiří Lečbych
3232Mysločovice ZLSDH Mysločovice
3333Podolí MužiVSAleš
3434Tichov ŽenyZLVendula Obadalová
3535Slavičín mužiZLTomáš Valigurčín
3636Újezd ženyZLPavel Pavelka
3737Valašské Příkazy VSPavel Pavelka
3838Tichov Muži BZLTomáš Ruman
3939Lukov ZLPavel Pavelka
4040Zádveřice muži BZLTomáš Štefanec
4141Újezd ZLPavel Pavelka
4242Brumov ZLPavel Pavelka
4343Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
4444Mikulůvka VSRadek
4545Valašská Polanka ŽenyVSPavel Pavelka
4646Velké Karlovice VSPavel Pavelka
4747Slušovice ŽenyZLPavel Pavelka
4848Velké Karlovice muži nad 35 letVSPavel Pavelka
4949Veselá ZLPetr Oškera
5050Zádveřice WZLLucie Tichá
5151Slušovice ZLPavel Pavelka
5252Rymice ŽenyKMPavel Pavelka
5353Tečovice ZLMartin Adamík
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.