Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina Kdy: 30. 06. 2018 14:00
Kontakt:   Karel Strýc Telefon:  776 048 220
Začátek rezervace: 17. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 29. 06. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Dědina KMMishi
22Vrbka KMMishi
33Podhradní Lhota KMMishi
44Roštění KMPavel Miklík
55Mladcová ZLMishi
66Rymice KMMishi
77Mistřice UHMishi
88Mysločovice ZLSDH Mysločovice
99Ludslavice KMMishi
1010Karolín KMMishi
1111Křenovice PRMishi
1213Louky ZLpeca
1314Nětčice KMSvatava Navrátilová
1415Vrchoslavice PVRadim Janečka
1516Zahnašovice KMLukáš
1617Kostelany KMVeronika Kotásková
1718Zdounky KMJiří Šauer
1819Špičky PRŠtěpán Šindler
1920Hlinsko PRPetr Šromota
2021Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
2122Nětčice KMPavel Žůrek
2223Hoštice KMAntonín Novák
2325Pravčice KMMishi
2426Hrabůvka PRHonza
2529Radíkov PRLuboš Kopřiva
2630Babice VSPetr Korábečný
2733Dětkovice VYMichal Hrabánek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11-  volné pro pořadatele-Mishi
22-  volné pro pořadatele-Mishi
33Pravčice AKMMishi
44Rymice KMMishi
55Karolín KMMarek Plaček
66Nětčice KMMishi
77Pravčice BKMMishi
88Loukov KMMishi
99Kostelany KMVeronika Kotásková
1010Dětkovice VYMichal Hrabánek
1111Špičky PRViktorie Polášková
1212Zahnašovice KMMishi
1313Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.