Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy Kdy: 07. 10. 2017 10:00
Kontakt:   Michael Hudec Telefon:  734277825
Začátek rezervace: 27. 08. 2017 10:00 Konec rezervace: 07. 10. 2017 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Ves mužiDOMartin Gombár
22Mračnice DOVIKTOR Bosak
33Oprechtice ženyDOVáclav Pejsar
44Kdyně DOVaclav Milfort
56Hluboká Pozdní sběrDOMartin Gombár
67Strýčkovice DOOndřej Bouda
78Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
89Oplot PJlukas jeslínek
910Hluboká juniořiDOMartin Gombár
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.