Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Nová Ves u Světlé Kdy: 15. 06. 2019 10:00
Kontakt:   Pavel Slezák Telefon:  775568835
Začátek rezervace: 01. 06. 2019 10:00 Konec rezervace: 15. 06. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Věž HBMartin Bárta
23Pohled HBJaromír Joukl
34Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
45Nová Ves u Světlé HBJiří Kubíček
56Kámen HBmichal koubek
67Žižkovo Pole BHBMartin Bárta
78Česká Bělá HBMichal Semerád
89Světlá nad Sázavou "A"HBPavel Čihák
910Květinov HBMartin Bárta
1011Srch PALeoš Panchártek
1112Lučice HBJan Prchal
1213Dolní Krupá HBVít Eisenvort
1314Vepříkov HBSDHVepříkov
1415Kámen HBmichal koubek
1516Studnice CRVojtěch Vašek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Krupá HBVít Eisenvort
22Pohled HBJakub Vašíček
33Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
44Herálec HBMíša Janoušková
55Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
66Lučice HBJan Prchal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešná HBTereza Pešoutová
23Lučice HBJan Prchal
34Herálec HBMíša Janoušková
45Pohled HBJakub Vašíček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.