Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Nová Ves u Světlé Kdy: 11. 07. 2020 10:00
Kontakt:   Slezák Pavel Telefon:  775568835
Začátek rezervace: 27. 06. 2020 10:00 Konec rezervace: 11. 07. 2020 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Srch PAJiří Panchártek
22Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl
33Lučice HBJan Prchal
44Kynice HBTomáš Francl
55Světlá nad Sázavou "A"HBPavel Čihák
66Milíčov JIFilip Pech
77Rynárec PETomáš Bulant
88Studnice CRVojtěch Vašek
99Petrovice HBJakub Heřmánek
1010Pohled HBJakub Vašíček
1111Věž HBMartin Bárta
1212Česká Bělá HBVladimír Zadina
1313Seč CRFilip Kružík
1415Kámen HBmichal koubek
1516Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
1618Květinov HBZdeněk Venc

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Česká Bělá HBMartin Bárta
24Herálec HBMíša Janoušková
35Pohled HBJakub Vašíček
46Česká Bělá ml.HBMartin Bárta
57Kejžlice PELenka Prokopová
68Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Malčín HBVeronika Pazderková
23Herálec HBMíša Janoušková
34Česká Bělá HBMartin Bárta
45Pohled HBJakub Vašíček
56Ždírec nad Doubravou HBJana Andrýsková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. Myslibořice ZRUŠENO!!!!!TR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Otinoves - sportovní areálPV
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice/n/B - hasičský areálPR
01. 08. FrahelžJH
01. 08. Prušánky has. areálHO
01. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
01. 08. Prušánky, hasičské hřištěHO
01. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
01. 08. Zámecký park v OldřišověOP
01. 08. TJ hřiště KrhováVS
01. 08. Mochtín - HřištěKT
02. 08. MochtínKT
02. 08. Aréna JesenicePB
02. 08. ZahnašoviceKM
02. 08. Radostín nad OslavouZR
02. 08. LitovanyTR
07. 08. Výškovice, místní hřištěNJ
08. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.