Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Nová Ves u Světlé

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár SDH Nová Ves u Světlé Kdy: 29. 06. 2024 10:00
Kontakt:   Pavel Slezák Telefon:  +420 775 568 835
Začátek rezervace: 08. 06. 2024 00:00 Konec rezervace: 24. 06. 2024 23:59

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Hněvkovice, AHavlíčkův Brod Roman Lisičan
2. Česká Bělá, AHavlíčkův Brod Vladimír Zadina
3. Kámen, Kámen AHavlíčkův Brod Josef Macháček
4. Rozsochatec, AHavlíčkův Brod Eva Jelenová
5. Veselý Žďár, AHavlíčkův Brod Věra Korejtková
6. Malčín, Malčín+Tis AHavlíčkův Brod Iva Mrtková
7. Veselý Žďár, BHavlíčkův Brod Věra Korejtková
8. Dolní Krupá, AHavlíčkův Brod Vít Eisenvort
9. Nová Ves u Světlé, AHavlíčkův Brod Vávris
10. Herálec, AHavlíčkův Brod Míša Janoušková
11. Ždírec nad Doubravou, AHavlíčkův Brod Jana Andrýsková
12. Kojetín, AHavlíčkův Brod Vladimír Zadina
13. Broumova Lhota, AHavlíčkův Brod Vávris
14. Uhelná Příbram, AHavlíčkův Brod Monika Krátká
15. Štoky, AHavlíčkův Brod SDH Štoky
16. Dlouhá Ves, Dlouhá Ves AHavlíčkův Brod Martina Sokalová
17. Světlá nad Sázavou, AHavlíčkův Brod Zdeňka
18. Pohled, AHavlíčkův Brod Jakub Vašíček
19. Dlouhá Ves, Dlouhá Ves BHavlíčkův Brod Martina Sokalová
20. Lučice, AHavlíčkův Brod Veronika Boháčková
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28. Dolní Město, AHavlíčkův Brod Bedřich Dušek
29. Pohled, BHavlíčkův Brod Jakub Vašíček
30. Stéblová, Pardubice Patrik Kučera


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Veselý Žďár, AHavlíčkův Brod Věra Korejtková
2. Herálec, BHavlíčkův Brod Míša Janoušková
3. Veselý Žďár, BHavlíčkův Brod Věra Korejtková
4. Dolní Krupá, AHavlíčkův Brod Vít Eisenvort
5. Ždírec nad Doubravou, AHavlíčkův Brod Jana Andrýsková
6. Herálec, AHavlíčkův Brod Míša Janoušková
7. Kámen, Kámen BHavlíčkův Brod Josef Macháček
8. Leškovice, AHavlíčkův Brod Klára Valová
9. Lhůta, AHavlíčkův Brod Radek Vízner
10. Kámen, Kámen AHavlíčkův Brod Josef Macháček
11. Světlá nad Sázavou, AHavlíčkův Brod Zdeňka
12. Malčín, Malčín+Tis AHavlíčkův Brod Iva Mrtková
13. Lhůta, BHavlíčkův Brod Radek Vízner
14. Nová Ves u Světlé, BHavlíčkův Brod Vávris
15. Malčín, Malčín+Tis BHavlíčkův Brod Iva Mrtková
16. Rozsochatec, AHavlíčkův Brod Eva Jelenová
17. Nová Ves u Světlé, AHavlíčkův Brod Vávris
18. Hněvkovice, AHavlíčkův Brod Roman Lisičan
19. Rozsochatec, BHavlíčkův Brod Eva Jelenová
20. Nová Ves u Světlé, CHavlíčkův Brod Vávris
21. Lípa, AHavlíčkův Brod Ivana Výborná
22. Pohled, AHavlíčkův Brod Jakub Vašíček
23. Uhelná Příbram, AHavlíčkův Brod Monika Krátká
24. Štoky, AHavlíčkův Brod SDH Štoky
25. Vilémov, AHavlíčkův Brod Lucka Homolková
26. Dlouhá Ves, Dlouhá Ves AHavlíčkův Brod Martina Sokalová
27. Pohled, BHavlíčkův Brod Jakub Vašíček
28. Uhelná Příbram, BHavlíčkův Brod Monika Krátká
29. Štoky, BHavlíčkův Brod SDH Štoky
30. Dlouhá Ves, Dlouhá Ves BHavlíčkův Brod Martina Sokalová
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32. Lučice, AHavlíčkův Brod Veronika Boháčková
33. Uhelná Příbram, CHavlíčkův Brod Monika Krátká
34. Dolní Město, CHavlíčkův Brod Bedřich Dušek
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36. Lučice, BHavlíčkův Brod Veronika Boháčková
37. Kochánov, Havlíčkův Brod Věra Kratochvílová
38. Dolní Město, AHavlíčkův Brod Bedřich Dušek
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. Vésky - Pozor začátek v 16:00UH
29. 06. Hasičský areál U JizerySM
29. 06. Stupešice hasičské hřištěZN
29. 06. Bílovice (PV)PV
30. 06. ŠtítaryDO
30. 06. ZvoleSU
30. 06. VelichovkyNA
30. 06. LukaviceRK
30. 06. Nová Ves u SvětléHB
30. 06. TučapyUH
30. 06. SDH KobeřiceOP
05. 07. PěnčínJN
05. 07. Leskovec n.M.-fotbalové hřištěBR
05. 07. LáseniceJH
05. 07. Lanžhot, fot. hřiště na ŠlajsiBV
05. 07. Jílové u DržkovaJN
06. 07. DubenecTU
06. 07. BudilovPT
06. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
06. 07. Žižkovo PoleHB
06. 07. Aréna JesenicePB
06. 07. OlšovecPR
06. 07. TopolanyVY
06. 07. Petrov u koupalištěHO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.