Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž v požárním útoku Kdy: 21. 06. 2019 21:00
Kontakt:   Jan Sládek Telefon:  724558311
Začátek rezervace: 01. 06. 2019 01:00 Konec rezervace: 21. 06. 2019 16:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nové Bránice MužiBOJan Sládek
22Silůvky ženyBOBroňa Fráňová
33Bratčice ŽenyBOJan Sládek
44Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
55Šaratice mužiVYJan Jeřábek
66Křenovice ženyVYJan Jeřábek
77Bratčice MužiBOJan Sládek
88Silůvky mužiBOBroňa Fráňová
99Křenovice MužiVYJan Jeřábek
1010Bosonohy ŽenyBMEliška Pařízková
1111Milešovice ŽenyVYJan Sládek
1212Sobotovice MužiBOJan Sládek
1313Sobotovice ŽenyBOJan Sládek
1414Mělčany Fucker-sportBOMartin H
1515Střelice ,,B" mužiBOJakub Vašulín
1616Žatčany mužiBOMiroslav Klein
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Sportovní areál TJ VeseláVS
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. NOČNÍ - Nahý ÚjezdecTC
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.