Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě Kdy: 28. 06. 2019 18:00
Kontakt:   Jan Sládek Telefon:  724558311
Začátek rezervace: 01. 06. 2019 01:00 Konec rezervace: 28. 06. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nové Bránice Mladší žáciBOJan Sládek
22Nové Bránice Starší žáciBOJan Sládek
33Ořechov Mladší žáciBOJan Sládek
44Únanov Mladší žáciZNJan Sládek
55Únanov ZNJan Sládek
66Dolní Kounice Mladší žáciBOJan Sládek
77Dolní Kounice Starší žáciBOJan Sládek
88Křenovice Starší žáciVYJan Sládek
99Bratčice Mladší žáciBOJan Sládek
1010Bratčice Starší žáciBOJan Sládek
1111Ivančice Mladší žáci ABOJan Sládek
1212Hrušky Starší žáciVYJan Sládek
1313Ivančice Starší žáciBOJan Sládek
1414Moravské Bránice BOJan Sládek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
14. 06. PozděchovVS
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. KřekovZL
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. Slapy u TáboraTA
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. KalištěJI
11. 07. Bílovice (PV)PV
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. Lom u TachovaTC
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. Nahý Újezdec, náhradní hřištěTC
18. 07. Nevšová - JLNSZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.