Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž, muži, ženy 2B Kdy: 18. 06. 2021 21:30
Kontakt:   Jan Sládek Telefon:  +420724558311
Začátek rezervace: 02. 06. 2021 12:00 Konec rezervace: 18. 06. 2021 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nové Bránice MužiBOJan Sládek
22Hostěrádky-Rešov VYZdeněk Janda
33Silůvky ženyBOBroňa Fráňová
44Křenovice MužiVYVeronika Mrázková
55Dobřínsko BZNMartin Čech
66Šaratice Muži VYJan Jeřábek
77Bratčice ŽenyBOMíša Hrouzková
88Jezeřany-Maršovice MužiZNJan Sládek
99Milešovice Ženy VYJan Florián
1010Mělčany BOMartin H
1111Lelekovice BOJan Sládek
1212Bratčice MužiBOJan Sládek
1313Hlína ŽenyBOJan Sládek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 06. Lešná - fotbalové hřištěVS
25. 06. Nové Bránice, hasičské hřištěBO
26. 06. Vřesovice koupalištěPV
26. 06. Černošín fotbalové hřištěTC
26. 06. Sport. areál městyse ChotětovMB
26. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
26. 06. Nová Ves u SvětléHB
26. 06. PlumlovPV
26. 06. BIO-HE Dolní LibinaSU
26. 06. SazoviceZL
26. 06. Rynárec !!! ZRUŠENO !!!PE
26. 06. LitohořTR
26. 06. HlubočanyVY
26. 06. ČernovírUO
26. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
26. 06. Vranín !! ZRUŠENO!!TR
27. 06. RadíkovPR
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. ParšovicePR
27. 06. KněžiceTR
02. 07. Karlovice - fotbalové hřištěBR
03. 07. DubenecTU
03. 07. Žižkovo PoleHB
03. 07. StýskalyPS
03. 07. RoštěníKM
03. 07. BIO-HE DětkovicePV
03. 07. HabrovanyVY
03. 07. DubenecTU
04. 07. NevřeňPS
04. 07. SychrovMB
04. 07. Velké Karlovice - TisňavyVS
04. 07. KámenHB
04. 07. Nová DědinaKM
05. 07. “Hliník” VojniceOL
05. 07. Lanžhot, hřiště Na ŠlajsiBV
05. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
10. 07. KyniceHB
10. 07. RadslaviceVY
10. 07. Horní KameniceDO
10. 07. BudečJH
10. 07. VšekaryDO
10. 07. Rohatec, hřiště u KDHO
10. 07. BatelovJI
10. 07. Kostníky, hřiště u HájkuTR
11. 07. ŠtítaryDO
11. 07. ÚjezdDO
11. 07. BudečJH
17. 07. KrchlebyDO
17. 07. Kamenice nad LipouPE
17. 07. KamennáTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.