Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Novosedly Kdy: 14. 07. 2018 12:00
Kontakt:   Pavel Tauber Telefon:  +420 608 781 793
Začátek rezervace: 01. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 14. 07. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Novosedly STBohuslav Chval
22Robčice PJRadek Růt
33Žebnice PSHonza Adamec
44Horní Lukavice PJHonza Adamec
55Dehtín KTHonza Adamec
66Nevřeň PSJícháč
77Hejná KTHonza Adamec
88Vranovice PekloPBStanda Strnad
99Chrást PBHonza Adamec
1010Únětice PJHonza Adamec
1111Poděvousy DOHonza Adamec
1212Chotíkov PSSDH Chotikov
1313Zahorčice STBaďa
1414Štichovice PSRichard Hlous
1515Úněšov PSDenisa Joudalová
1616Únětice 1911PJHonza Adamec
1717Útušice PJZdeněk Dědek
1818Štěnovický Borek PJMichal Polívka
1919Horní Kamenice DOHonza Adamec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
22Dehtín KTJana Hlaváčková
33Horní Lukavice PJVerča Hrubá
44Hradec PJHonza Adamec
55Štichovice PSHonza Adamec
66Chotíkov PSVerča Hrubá
77Sloup PZBaďa
88Úněšov PSDenisa Joudalová
99Poděvousy DOAnděla Mašková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 09. Areál SDH VřesinaOP
21. 09. Dolní BečvaVS
22. 09. Kostelec n/Č lesyKO
22. 09. Benešov u SemilSM
22. 09. ŽihobceKT
22. 09. Chropyně-fotbalové hřištěKM
22. 09. Chlum u TřeboněJH
22. 09. Český RudolecJH
22. 09. SoběsukyPV
22. 09. SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL
22. 09. SŠ polytech. Rooseveltova 472OL
22. 09. Radslavice (okr. Vyškov)VY
22. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. LitenčiceKM
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.