Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou Kdy: 22. 06. 2019 14:00
Kontakt:   Vlastimil Kotek Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 06. 2019 18:00 Konec rezervace: 21. 06. 2019 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Polště JHKarel Hummler
23Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
34Lásenice JHMartin Janků
45Frahelž JHJan Slipka
56Zvíkov CBMilan Šimánek
67Strážkovice CBRichard Řehout
78Mníšek JHJan Zahradník
89Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
910Lomnice nad Lužnicí JHNicola Erhartová
1011Hamr JHMichal Szokol
1112Halámky JHJan Prokes
1213Kolence JHDaniel Vacek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Rapšach JHstáňa
23Lásenice JHMartin Janků
35Hamr JHMichal Szokol
47Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
529Stříbřec JHKateřina Pospíchalová
630Lomnice nad Lužnicí JHvlasta kotek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.