Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní štít města Oder Kdy: 23. 06. 2018 09:30
Kontakt:   Zdráhal Antonín Telefon:  604821847
Začátek rezervace: 27. 05. 2018 09:30 Konec rezervace: 23. 06. 2018 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Odry NJRadek Černý
22Jakubčovice nad Odrou ŽenyNJRadek Černý
33Stachovice NJRadek Černý
44Hrabůvka PRRadek Černý
55Hostašovice NJJan Duda
66Větřkovice OPRadek Černý
77Tošovice NJRadek Černý
88Stachovice PS8NJRadek Černý
99Jakubčovice nad Odrou NJRadek Černý
1010Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
1111Loučka VSJosef Kundrát
1212Véska NJRadek Černý
1313Hukovice ŽenyNJRadek Černý
1414Lukavec NJRadek Černý
1515Odry PS 8NJRadek Černý
1616Hukovice NJRadek Černý
1717Spálov ŽenyNJRadek Černý
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VranovicePB
25. 08. VítoniceKM
07. 09. ŽákavaPJ
08. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.