Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2021 Kdy: 07. 08. 2021 14:00
Kontakt:   Vít Ciminga Telefon:  774540651
Začátek rezervace: 18. 07. 2021 14:00 Konec rezervace: 06. 08. 2021 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oldřišov OPVít Ciminga
22Svoboda OPJakub Polomský
33Služovice OPVít Ciminga
44Chlebičov OPVít Ciminga
55Kozmice OPVít Ciminga
66Neplachovice ženyOPHonza Malý
77Bolatice OPLenka
88Jamnice OPDominik
99Malé Hoštice ŽenyOPSDH Malé Hoštice
1010Sádek OPDušan Gregořica
1111Velké Hoštice OPLukáš Pluške
1212Bolatice OPLenka
1313Svoboda BOPJakub Polomský
1414Milostovice ŽenyOPMartin Šimkovský
1515Služovice BOPVít Ciminga
1616Holčovice MužiBRDavid Sztyper
1717Bělá ŽenyOPPatrik Holuša
1818Komárov OPradek šrom
1919Milostovice MužiOPMartin Šimkovský
2020Holčovice ŽenyBRDavid Sztyper
2121Píšť ŽenyOPKristýna Šrámková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 09. Kladruby, fotbalové hřištěTC
18. 09. Sport. areál městysu ChotětovMB
18. 09. Rokytnice nad RokytnouTR
18. 09. BudíkoviceTR
18. 09. SrchPA
18. 09. Jezeřany-Maršovice ZNL, hřištěZN
18. 09. ČeperkaPA
18. 09. Světlá HoraBR
18. 09. HradecPJ
18. 09. BIO-HE DolanyOL
18. 09. Malá SkálaJN
18. 09. Horní HradištěPS
18. 09. ČikovTR
18. 09. Areál za DPSJE
18. 09. RADHOSTICEPT
18. 09. Kozmice - hřiště TJ SokolOP
18. 09. ŽelečPV
18. 09. Velké HamryJN
18. 09. Třeština (SU)SU
18. 09. RadslaviceVY
18. 09. Zdislavice, sokolská zahradaKM
18. 09. Litenčice - hřištěKM
19. 09. KošťálovSM
19. 09. LanšperkUO
19. 09. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
19. 09. JaseniceTR
19. 09. ŽernovníkBK
19. 09. Veselá hřištěZL
19. 09. SoběsukyPV
19. 09. KníniceJI
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Benešov u SemilSM
25. 09. Česká BěláHB
25. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
25. 09. BořitovBK
25. 09. MarkvarecJH
25. 09. TopolanyVY
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 09. Poděvousy Fotbalové hřištěDO
25. 09. SDH PloukoniceSM
25. 09. HříštěOL
25. 09. Police - zámecký areálTR
26. 09. RadimoviceLI
26. 09. PloukoniceSM
26. 09. !!!PŘELOŽENO!!! SuchoniceOL
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.