Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Olešná Kdy: 30. 06. 2019 10:00
Kontakt:   Petr Hyrš Telefon:  733 626 064
Začátek rezervace: 15. 06. 2019 10:00 Konec rezervace: 30. 06. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Srch PALeoš Panchártek
22Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
33Pohled HBJakub Vašíček
44Lučice HBJan Prchal
55Vepříkov HBSDHVepříkov
66Dolní Krupá HBVít Eisenvort
77Žižkovo Pole BHBMartin Bárta
88Světlá nad Sázavou "A"HBPavel Čihák
99Petrovice HBJakub Heřmánek
1010Květinov HBMartin Bárta
1111Studnice CRVojtěch Vašek
1212Česká Bělá HBVladimír Zadina
1315Kámen HBmichal koubek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Herálec HBMíša Janoušková
22Pohled HBJakub Vašíček
33Lučice HBJan Prchal
44Dolní Krupá HBVít Eisenvort
55Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
66Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
710Olešná HBTereza Pešoutová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Pohled HBJakub Vašíček
23Chotěboř HBPavel Konfršt
34Herálec HBMíša Janoušková
45Lučice HBJan Prchal
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.