Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Olešná Kdy: 27. 08. 2017 11:00
Kontakt:   Petr Hyrš Telefon:  733 626 064
Začátek rezervace: 12. 08. 2017 11:00 Konec rezervace: 27. 08. 2017 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešná HBPavel Kos
22Nová Ves u Světlé HBMartin Fikar
33Pohled HBJakub Vašíček
45Kynice HBMartin Bárta
56Vepříkov HBSDHVepříkov
67Květinov HBMartin Fikar
78Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl
89Petrovice HBJakub Heřmánek
910Světlá nad Sázavou AHBmichal schoula
1011Věž HBMartin Bárta
1112Světlá nad Sázavou BHBMartin Šustek
1213Česká Bělá BHBMichal Semerád
1314Kámen HBmichal koubek
1415Nevcehle JIMiroslav Jelínek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
23Pohled HBJakub Vašíček
34Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
45Herálec HBKateřina Stojanová
56Kejžlice PELenka Prokopová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Dolní Krupá HBVít Eisenvort
24Olešná HBPavel Kos
35Herálec HBMíša Janoušková
46Pohled HBJakub Vašíček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.