Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: noční soutěž 2B Kdy: 07. 09. 2019 20:00
Kontakt:   Lukáš Hampl Telefon:  776 129 856
Začátek rezervace: 01. 09. 2019 19:00 Konec rezervace: 07. 09. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešnice ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
22Ludéřov OLTomáš Palička
33Dub nad Moravou OLRoman Kopeček
44Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
55Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
66Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
77Loučany OLTomáš Hlavinka
88Měrotín OLPatrik Studeny
99Pěnčín PVMilan Husička
1010Olešnice XOLPavel Navrátil - admin ONL
1111Krasice PVAlča Buriánková
1212Bezděčí u Trnávky SYLudvík Drapl
1313Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
1414Cholina OLSabina Hájíčková
1515Olšany u Prostějova PVRudolf Piterka
1616Vojnice OLMikuláš Ingriš
1717Grygov OLštěpán dvorský
1818Třeština SUVladimír Švub
1919Dolany OLJiří Staněk
2020Radíkov OLDejv Tietze
2121Velká Bystřice OLDavid Malecký
2222Bezděčí u Trnávky SYLukáš Trefil
2323Chořelice OLPatrik Horák
2424Niva PVMony Hrubá
2525Bílovice PVPetr Dokoupil
2626Vojnice OLTereza Jílková
2727Nemile Ženy SUJana Vinklerová
2828Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2929Velký Týnec ŽenyOLJan Jeřábek
3030Bílovice BPVPetr Bartoněk
3131Mladeč OLAdam Dvorský
3232Dub nad Moravou OLKateřina Skládalová
3333Nemile SUAntonín Pekr
3434Haňovice OLJaroslav Hausknecht
3535Kožušany OLMonca Vyhlidalova
3636Těšetice Ratašice mužiOLTomáš Navrátil
3737Kosov SUKateřina Klusáková
3838Krasice PVBarča Burešová
3939Střelice OLBarbora Bajerová
4040Droždín ChvádrožOLOndřej Šafařík
4141Polomí PVStanislav Režný
4242Blatec OLBarbora Paráková
4343Velká Bystřice OLMichal Surma
4444Pavlov SULucie Dostálová
4545Kosov ŽENYSURenata Lazebníčková
4646Domamyslice PVDavid Hanousek
4747Otinoves PVKarolína Burešová
4848Kožušany OLRadek Vyhnal
4949Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
5050Alojzov PVTomáš Růžička
5151Droždín OLIveta Pírková
5252Soběsuky PVLukáš Hampl
5353Těšetice RatašiceOLPatrik Pospíšil
5454Mladeč OLMartin Kristek
5555Štíty SUMichaela
5656Lukov ZLPetra Trefilová
5757Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
5859Janovice BRpetr boxan
5960Bezděčí u Trnávky SYJana Komoňová
6061Stražisko PVOndřej Šmehlík
6162Myslechovice OLMilan Gallo
6263Alojzov PVAdam Buigl
6364Maršíkov SUBarbora Vaculíková
6466Dolní Libina SUPetr Jančík
6567Dětkovice Muži APVLadislav Kořínek
6668Andělská Hora BRTomáš Pavlík
6773Soběsuky PVKamila Krychtálková
6875Bělkovice-Lašťany OLMiroslav Mlčoch
6976Krasice PVTomáš Petržela
7077Nové Dvory OLDaniela Trombiková
7179Střelice OLMartin Gazárek
7280Polomí ženyPVLenka Recová
7385Lukov ZLJan
7493Stražisko PVzdenek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.