Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VCT - O pohár starosty SDH Olešnice Kdy: 08. 06. 2024 13:00
Kontakt:   Lukáš Kučera Telefon:  775010302
Začátek rezervace: 26. 05. 2024 18:00 Konec rezervace: 07. 06. 2024 18:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešnice CBLukáš Kučera
22Dešná JHAdam Račický
33Dolní Žďár JHMichaela Nováková
44Slavonice JHFilip Mašek
55Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
66Střížov ACBDavid Politzer
77Mníšek JHJan Zahradník
88Milenovice PIDavid Žák
99Lásenice JHMartin Janků
1010Čížkrajice CBLukáš Kučera
1111Strážkovice CBDavid Völfel
1212Adamov CBSDH Adamov
1313Dobrkovská Lhotka CBLukáš Kučera
1430Čížkrajice CBOndřej Skamene

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Rapšach JHstáňa
23Dolní Žďár Ženy BJHMichaela Nováková
35Slavonice JHFilip Mašek
46Rapšach JHstáňa
57Hamr JHPavla Tesařová
630Dolní Žďár Ženy AJHMichaela Nováková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. Vésky - Pozor začátek v 16:00UH
29. 06. Hasičský areál U JizerySM
29. 06. Stupešice hasičské hřištěZN
29. 06. Bílovice (PV)PV
30. 06. ŠtítaryDO
30. 06. ZvoleSU
30. 06. VelichovkyNA
30. 06. LukaviceRK
30. 06. Nová Ves u SvětléHB
30. 06. TučapyUH
30. 06. SDH KobeřiceOP
05. 07. PěnčínJN
05. 07. Leskovec n.M.-fotbalové hřištěBR
05. 07. LáseniceJH
05. 07. Lanžhot, fot. hřiště na ŠlajsiBV
05. 07. Jílové u DržkovaJN
06. 07. DubenecTU
06. 07. BudilovPT
06. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
06. 07. Žižkovo PoleHB
06. 07. Aréna JesenicePB
06. 07. OlšovecPR
06. 07. TopolanyVY
06. 07. Petrov u koupalištěHO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.