Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Olešnice Kdy: 15. 07. 2018 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 07. 2018 18:00 Konec rezervace: 15. 07. 2018 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešnice OLPavel Hlavinka
22Polkovice PRTomáš Mareček
33Bílovice PVPetr Dokoupil
44Odrlice OLLukáš Kuba
55Ludéřov OLTomáš Palička
66Domamyslice PVJan Havlíček
77Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
88Loučany OLTomáš Hlavinka
99Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1010Dětkovice PVLadislav Kořínek
1111Plinkout OLivo šnejdar
1212Měrotín OLkryštof pluskal
1313Domamyslice PVJan Havlíček
1415Dolany OLPetr Holoubek
1516Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
1617Nemile SUJaroslav Hecl
1718Slavětín OLRadek Snášel
1819Břevenec OLLukáš Kyselý
1920Ráječek SUlallin
2021Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
2122Střelice OLTábuk Kubát
2223Dub nad Moravou OLMarek Kopeček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešnice OLPavel Hlavinka
22Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
33Haňovice OLMafka Sobotová
44Bílovice APVJan Krupa
55Bohuňov SYBarbora Svojanovská
66Dětkovice PVLadislav Kořínek
77Loučany OLTomáš Hlavinka
88Pěnčín PVAnežka Navrátilová
99Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1010Břevenec OLTomáš Palička
1111Hlubočky OLPavla Jahnová
1213Krasice PVKarolína Burešová
1314Cholina OLSabina Hájíčková
1415Dolní Libina SUAdéla Blažková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.