Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž Kdy: 22. 06. 2019 22:00
Kontakt:   David Roman Telefon:  608914177
Začátek rezervace: 25. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 21. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice mužiPRDavid Roman
22Hrabůvka PRHonza
33Loučka ŽenyVSJosef Kundrát
44Podolí VSAleš
55Opatovice ženyPRDavid Roman
66Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
77Nová Ves mužiFMDavid Roman
88Lukov ZLJan
99Olšovec ženyPRDalibor Vašíček
1010Loukov ženyKMmarta
1111Odry Tošodry fireteamNJzdenek bortl
1212Nová Ves ženyFMDavid Roman
1313Hostašovice ŽenyNJJan Duda
1414Radslavice VYLukin
1515Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
1616Potštát ŽenyPRVeronika Kocjanová
1717Hranice PRVítězslav Stratil
1818Bohuslavice u Zlína ŽenyZLNikola Višenková
1919Býškovice mužiPRTomáš Kolda
2020Olšovec ŽENYPRFilip Staněk
2123Býškovice ženyPRTomáš Kolda
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. HaňoviceOL
29. 06. ParšovicePR
29. 06. OponešiceTR
29. 06. Mastník, areál Na BráněTR
29. 06. Bohumilice (rozstřel)PT
29. 06. Vřesovice, koupalištěPV
29. 06. DubenecTU
29. 06. VéskyUH
29. 06. Sportovní areálVS
29. 06. sportovní areál Střítež n. B.VS
29. 06. Pavlov (SU)SU
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. Kožichovice, hasičský areálTR
30. 06. BučíPS
30. 06. Výrovice, sportovní areálZN
30. 06. Hřiště RadíčPB
30. 06. OlešnáHB
30. 06. NepomukyUO
30. 06. NáramečTR
30. 06. NevcehleJI
30. 06. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
05. 07. Jablůnka - hřištěVS
05. 07. KámenHB
05. 07. RoudniceHK
05. 07. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
05. 07. Lanžhot, fotbalové hřištěBV
05. 07. Leskovec nad Moravicí (2B)BR
05. 07. Horní MeziříčkoJH
05. 07. Stýskaly, hřištěPS
05. 07. Choryně Výletiště Pod HrázkouVS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.