Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár ZO Opatovice Kdy: 20. 06. 2015 13:00
Kontakt:   Klanica Radek Telefon:  775 418 083
Začátek rezervace: 27. 05. 2015 13:00 Konec rezervace: 20. 06. 2015 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice PRRadek Klanica
22Luboměř NJAdam Melichar
33Mladcová ZLOndra Struška
44Bohuslávky PRPetr Stískal
55Kunovice VSJakub Těšický
66Paršovice PRBarbora Švehlová
77Hranice PRNikol Romanová
88Ústí PRRadek Klanica
99Valšovice (Hranice VI) PRRadek Klanica
1010Malhotice mužiPRDavid Šima
1111Špičky PRpavel bohac
1212Radkova Lhota PRZdeněk Zatloukal
1313Pravčice KMMishi
1414Jindřichov PRVerča Biskupová
1515Hlinsko PRPetr Šromota
1616Rouské PRMartin Čech
1717Babice VSDalibor Plesník
1818Zahnašovice KMPetr Miklík
1920Vítonice KMLukáš
2021Provodovice PRBára Podmolíková
2122Hrabůvka PRHonza

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice PRRadek Klanica
22Špičky PRpavel bohac
33Zahnašovice KMPetr Miklík
44Paršovice PRBarbora Švehlová
55Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
66Kunovice VSMarkéta Gábová
78Hlinsko PRPetr Beránek
89Radíkov PRJakub Těšický
910Rychlov KMTomanek Jara

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice PRRadek Klanica
22Valšovice (Hranice VI) PRKarel Jašík
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
23. 05. Hostěrádky - RešovVY
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.