Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár zastupitelstva Kdy: 23. 06. 2018 13:00
Kontakt:   David Roman Telefon:  608914177
Začátek rezervace: 27. 05. 2018 18:00 Konec rezervace: 22. 06. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice PRDavid Roman
22Hlinsko PRPetr Šromota
33Hrabůvka PRHonza
44Hranice PRJakub Vojtek
55TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
66Prchalov ANJJakub Adámek
77Polkovice PRPetr Šromota
88Pravčice KMMishi
99Babice VSPetr Korábečný
1010Hranice PRVítězslav Stratil
1111Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
1212Špičky PRVeronika Květoňová
1313Prchalov BNJJakub Adámek
1414Radíkov PRLuboš Kopřiva
1515Radkova Lhota PRJan Klimecký
1616Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
1717Sulimov KMSvatopluk Minařík
1819Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
1920Mladcová ZLOndra Struška

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Valšovice (Hranice VI) Muži 35+PRDavid Roman
22Opatovice PRDavid Roman
33Špičky PRVeronika Květoňová
44TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
55Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
66Radíkov PRLuboš Kopřiva
77Olšovec PRpetr
88Opatovice Muži 35+PRDavid Roman
99Potštát PRVeronika Kocjanová
1010Hlinsko PRPetr Beránek
1111Střítež nad Ludinou Muži 35+PRKristýna Čočková
1212Hustopeče nad Bečvou Muži 35+PRZdeněk Čtvrtek
1313Radkova Lhota muži 35+PRDavid Roman
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
17. 08. Hřiště PotštátPR
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
25. 08. Svatá Maří (noc)PT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.