Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž Kdy: 23. 06. 2018 22:00
Kontakt:   David Roman Telefon:  608914177
Začátek rezervace: 31. 05. 2018 15:00 Konec rezervace: 22. 06. 2018 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice mužiPRDavid Roman
22Hranice mužiPRDavid Roman
33Hrabůvka PRHonza
44Nová Ves mužiFMDavid Roman
55Loučka VSJosef Kundrát
66Opatovice ženyPRDavid Roman
77Potštát ŽenyPRVeronika Kocjanová
88Podolí VSJosef Kundrát
99Vsetín mužiVSDavid Roman
1010Tísek mužiNJDavid Roman
1111Olšovec ŽenyPRDavid Roman
1212Odry mužiNJRadek Černý
1313Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
1414Tísek ženyNJDavid Roman
1515Podhradní Lhota MužiKMZdeněk Žejdlik
1616Loukov ženyKMmarta
1718Sulimov KMSvatopluk Minařík
1820Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
1921Dřevohostice PRPatrik Josiek
2022Býškovice ženyPRjarka kulickova
2123Přílepy KMRadim Kašpárek
2224Sobíšky PRJiří Kočař
2325Únětice 1911PZDavid Roman
2426Partutovice ženyPRVeronika Cibulková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
17. 08. Hřiště PotštátPR
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
25. 08. Svatá Maří (noc)PT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.