Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Oplot Kdy: 26. 05. 2018 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 12. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 26. 05. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oplot PJPavel Krchlebak
22Srbice ZenyDODenis Balounová
33Strýčkovice MužiDOMarika Součková
44Stříbro TCRoman Jarabica
55Ves Touškov PJMiroslav Baloun
66Krchleby DOPavel Krchlebak
77Honezovice ŽenyPJVendula Oberajtrová
88Kostelec MužiTCPavel Pechát
99Strýčkovice ŽenyDOMarika Součková
1010Srbice MuziDODenis Balounová
1111Všekary DOSDH Všekary
1212Lisov PJZdeněk Horák
1313Štítary ženyDOMiroslav Žáček
1414Oprechtice ženyDOVáclav Pejsar
1515Horní Metelsko panteřiDOTomáš Zverka
1616Mračnice DOVIKTOR Bosak
1717Štítary muži, ADOMiroslav Žáček
1818Radíč Muži PBPatrik Švec
1919Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
2028Štítary muži BDOMiroslav Žáček
2129Mračnice ženyDOMarika Součková
2230Hradec MužiPJZdeněk Horák
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VranovicePB
25. 08. VítoniceKM
07. 09. ŽákavaPJ
08. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.