Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Haima Kdy: 22. 06. 2019 22:00
Kontakt:   Václav Pejsar - SDH Oprechtice Telefon:  +420 730 731 634
Začátek rezervace: 04. 04. 2019 20:00 Konec rezervace: 22. 06. 2019 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vranovice Peklo muži sportPBStanda Strnad
22Oprechtice muži sportDOVáclav Pejsar
33Oprechtice FMMartin Nováček
44Touchovice LNKarel
55Mochtín KTMichal Kloupar
66Nová Ves DOVáclav Pejsar
77Hrabice PTTlumič
88Chrást PSKristina Klenovská
99Ledenice CBMatouš Janovský
1010Štrbice mužiTPVáclav Pejsar
1111Horšovský Týn muži sportDONikola Malíková
1212Křištín KTJiří Freiberk
1313Nahý Újezdec TCVladimír
1414Díly muži sportDOZbyněk Liška
1515Vidice DOVáclav Pejsar
1616Horní Metelsko DOVáclav Pejsar

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oprechtice ženy sportDOVáclav Pejsar
22Vranovice Peklo ženy sportPBStanda Strnad
33Honezovice Ženy PJVendula Oberajtrová
44Horšovský Týn ženy sportDONikola Malíková
55Díly ženy sportDOZbyněk Liška

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oprechtice ps 12DOVáclav Pejsar
22Chrást ps 12PSVáclav Pejsar
33Kdyně Muži ps12DOVáclav Pejsar
44Zdenice PS 12PTOndřej Holub
55Osvračín Ženy ps12DOMarek Hřebec
66Horní Metelsko panteřiDOTomáš Zverka
77Mezholezy (dříve okres Domažlice) DOVáclav Pejsar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.