Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Ostrov u Macochy

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Ostrov u Macochy Kdy: 02. 06. 2019 12:00
Kontakt:   SDH Ostrov u Macochy Telefon: 
Začátek rezervace: 20. 05. 2019 08:00 Konec rezervace: 01. 06. 2019 17:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Ostrov u Macochy, Blansko Jiří Vymazal
2. Sudice, Blansko Ondřej Špidlík
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Žernovník, Blansko Miroslav Sokol
6. Rudice, Blansko Kamil SDH Rudice
7. Senetářov, Blansko Kateřina Skotáková
8. Petrovice, SKBlansko Roman Skoták
9. Kotvrdovice, Blansko Josef Zouhar
10. Jabloňany, Blansko Jan Špidlík
11. Ludéřov, Olomouc Lukáš Navrátil
12. Šošůvka, Blansko Jaroslav Zouhar
13. Bořitov, ABlansko David Páral
14. Mokrá, Brno-venkov Jara
15. Sebranice, Blansko Jan Špidlík
16. Žďár, Blansko Miroslav Vintr
17. Míchov, Blansko Tomáš Minařík
18. Bořitov, BBlansko David Páral
19. Sychotín, ABlansko David Sedlák
20. Olešnice, XOlomouc Radka Skoaplová
21. Černovice, BBlansko Gabriela Musilová
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23. Malá Lhota, Blansko Eva Kotolanová
24. Brumov, Blansko Jaroslav Culek
25. Sychotín, BBlansko David Sedlák
26. Niva, Prostějov Tomáš Růžička
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Ostrov u Macochy, Blansko Jiří Vymazal
2. Sebranice, Blansko Jan Špidlík
3. Olešnice, Olomouc Radka Skoaplová
4. Senetářov, Blansko Jiří Vymazal
5. Sudice, Blansko Ondřej Špidlík
6. Černá Hora, Blansko Ivana Hynčicová
7. Malá Lhota, Blansko Eva Kotolanová
8. Žernovník, Blansko Petra Dvořáková
9. Černovice, BBlansko Gabriela Musilová
10. Senetářov, BBlansko Kateřina Skotáková
11. Bořitov, Blansko David Páral
12. Němčice, Blansko Jiřina Vymazalová
13. Hodějice, Vyškov Pavla Jamborová
14. Kotvrdovice, Blansko Sabina Kuncová
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. KšelyKO
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bechov, hasičské hřištěMB
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. Čeperka, sportovní areálPA
25. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
25. 05. ZáchlumíUO
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Stražisko - koupalištěPV
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
25. 05. TřebeloviceTR
26. 05. RadíkovPR
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.