Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Ostrov u Macochy Kdy: 02. 06. 2019 12:00
Kontakt:   SDH Ostrov u Macochy Telefon: 
Začátek rezervace: 20. 05. 2019 08:00 Konec rezervace: 01. 06. 2019 17:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
22Sudice BKOndřej Špidlík
33Pamětice BKMichal Konečný
44Domamyslice "Dvojka"PVJan Havlíček
55Žernovník BKMiroslav Sokol
66Račice VYAntonín Hloušek
77Senetářov BKKateřina Skotáková
88Petrovice SKBKRoman Skoták
99Kotvrdovice BKJosef Zouhar
1010Jabloňany BKJan Špidlík
1111Ludéřov OLLukáš Navrátil
1212Šošůvka BKJaroslav Zouhar
1313Bořitov ABKDavid Páral
1414Mokrá BOJara
1515Sebranice BKJan Špidlík
1616Žďár BKMiroslav Vintr
1717Míchov BKTomáš Minařík
1818Bořitov BBKDavid Páral
1919Černovice BBKGabriela Musilová
2020Olešnice XOLRadka Skoaplová
2121Sychotín ABKDavid Sedlák
2222Měrotín OLMartin Dedek
2323Malá Lhota BKEva Kotolanová
2424Brumov BKJaroslav Culek
2525Sychotín BBKDavid Sedlák
2626Niva PVTomáš Růžička
2727Radslavice VYLukin
2828Loučany OLLukáš Trefil
2929Stražisko PVzdenek
3030Vážany BKMilan Veselý
3131Habrovany VYJan Meitner
3232Otinoves PVTomáš Sychra
3333Chrastavec SYAdéla Černíková
3434Hodějice VYAdam Cigánek
3535Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
3636Habrovany VYJan Meitner
3737Hartmanice SYDavid Hřebec
3838Křenovice VYJan Jeřábek
3940Obora BKJan Havíř

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
22Sebranice BKJan Špidlík
33Olešnice OLRadka Skoaplová
44Senetářov BKJiří Vymazal
55Sudice BKOndřej Špidlík
66Černá Hora BKIvana Hynčicová
77Malá Lhota BKEva Kotolanová
88Žernovník BKPetra Dvořáková
99Černovice BBKGabriela Musilová
1010Senetářov BBKKateřina Skotáková
1111Bořitov BKDavid Páral
1212Němčice BKJiřina Vymazalová
1313Hodějice VYPavla Jamborová
1414Kotvrdovice BKSabina Kuncová
1515Březina BKLukáš Neužil
1616Křenovice ženyVYVeronika Mrázková
1717Křenovice ženyVYVeronika Mrázková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.