Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Ostrov u Macochy Kdy: 07. 08. 2021 11:00
Kontakt:   Jiří Vymazal Telefon:  728706420
Začátek rezervace: 26. 07. 2021 20:00 Konec rezervace: 06. 08. 2021 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
22Malá Lhota BKJaroslav Čuma
34Míchov BKTomáš Láznička
45Sychotín BBKDavid Sedlák
56Žernovník BKJiří Vymazal
67Kotvrdovice BKJaroslav Kunc
78Pamětice BKMichal Konečný
89Topolany BVYMichael Jičínský
910Sychotín ABKDavid Sedlák
1011Sudice BKOndřej Špidlík
1112Brumov BKJaroslav Culek
1213Březina BKLukáš Neužil
1314Bořitov ABKDavid Páral
1415Žďár BKMiroslav Vintr
1516Černovice BKPetra Dvořáková
1617Topolany AVYMichael Jičínský
1718Petrovice SKBKRoman Skoták
1819Račice AVYAntonín Hloušek
1920Olešnice OLLudvík Drapl
2021Račice BVYAntonín Hloušek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žernovník ženyBKPetra Dvořáková
22Senetářov ženyBKLeona Vašíčková
33Černovice ženyBKLibuše Sychrová
44Bořitov ženyBKDavid Páral
55Senetářov dorostBKJakub Šenk
66Kotvrdovice ženyBKSabina Kuncová
77Hartmanice ženySYKateřina Doskočilová
88Březina ženyBKLukáš Neužil
99Černá Hora ženyBKLibuše Sychrová
1010Lysice ženyBKŠárka Němcová
1114Kotvrdovice DorostBKradek Doležel
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 09. BořitovBK
25. 09. MarkvarecJH
25. 09. TopolanyVY
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 09. Poděvousy Fotbalové hřištěDO
25. 09. SDH PloukoniceSM
25. 09. NasobůrkyOL
25. 09. Police - zámecký areálTR
26. 09. RadimoviceLI
26. 09. !!!PŘELOŽENO!!! SuchoniceOL
26. 09. PloukoniceSM
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
16. 10. VéskyUH
13. 11. Sametový pohár- PohořeliceZL
13. 11. ČernovírUO
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.