Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Ostrov u Macochy Kdy: 26. 06. 2016 12:00
Kontakt:   SDH Ostrov u Macochy Telefon: 
Začátek rezervace: 10. 06. 2016 18:00 Konec rezervace: 26. 06. 2016 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
22Okrouhlá BKJiří Vymazal
33Lysice BKJiří Vymazal
44Benešov BKMartin Švéda
55Rudice BKPetr
66Bořitov ABKFilip Páral
77Vážany BKMilan Veselý
88Stražisko PVzdenek
99Senetářov BKLuboš Šebela
1010Žďár BKMiroslav Vintr
1111Hluboké TRMichal Salvet
1212Niva PVZdenek Ovad
1313Bořitov BBKFilip Páral
1414Jabloňany BKMarek Vlach
1515Šošůvka BKJaroslav Zouhar
1617Pamětice BKMichal Konečný
1718Sebranice BKJan Špidlík
1819Malá Lhota BKJaroslav Čuma
1920Chrastavec SYJakub Šudoma
2021Žernovník BKMiroslav Sokol
2122Černovice ABKGabriela Musilová
2223Míchov BKMartin Koutný
2324Buková PVPetr Pořízka
2425Petrovice SKBKJiří Vymazal
2526Čikov TROndřej Lukeš
2627Sychotín BKDavid Sedlák
2728Brťov u Černé Hory BKHonza Opluštil
2829Brodek u Konice PVJaroslav Mazal
2930Mokrá ABOLukáš Machanec
3031Černovice BBKGabriela Musilová
3132Nesvačilka BOJirka Fiala
3249Sudice BKOndřej Špidlík
3350Obora BKJan Havíř

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
22Senetářov BKJiří Vymazal
33Petrovice SKBKJiří Vymazal
44Žďár BKKatka Kubínová
55Těchov BKTereza Tesařová
66Malá Lhota BKEva Kotolanová
77Žernovník BKPetra Dvořáková
88Černovice ABKGabriela Musilová
99Černá Hora BKPetra Škrabalová
1010Němčice BKJiřina Vymazalová
1111Sebranice BKJan Špidlík
1212Sychotín BKJana Kučerová
1313Černovice BBKGabriela Musilová
1414Sychotín "B"BKIvana Hynčicová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
23. 05. Hostěrádky - RešovVY
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
19. 07. KřenovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.